Stembureau KC Caleidoscoop in 's-Hertogenbosch (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5236 TL · Wijk Empel

Hier zijn 1.271 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 321 25,3% 23,5% +1,7 pp 1,4%
VVD 319 25,1% 17,6% +7,5 pp 1,9%
GroenLinks-PvdA 190 14,9% 18,4% −3,5 pp 1,1%
Nieuw Sociaal Contract 130 10,2% 10,9% −0,7 pp 1,2%
D66 116 9,1% 8,8% +0,3 pp 1,4%
Volt 36 2,8% 2,4% +0,4 pp 1,6%
SP 27 2,1% 4,2% −2,1 pp 0,7%
CDA 25 2,0% 2,6% −0,6 pp 1,0%
Forum voor Democratie 24 1,9% 2,0% −0,1 pp 1,3%
Partij voor de Dieren 18 1,4% 2,5% −1,0 pp 0,8%
DENK 16 1,3% 2,2% −0,9 pp 0,8%
BBB 13 1,0% 2,0% −1,0 pp 0,7%
ChristenUnie 8 0,6% 0,4% +0,2 pp 1,9%
JA21 8 0,6% 0,6% +0,0 pp 1,3%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,4% +0,1 pp 1,7%
50PLUS 5 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,0%
SGP 5 0,4% 0,1% +0,3 pp 4,4%
BIJ1 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,8%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,5 pp meer dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
  • Qua gewicht is dit het 31e van de 79 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0124% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 75 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch

Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.