Stembureau Stembureau Gemeenschapshuis De Meent (B) in 's-Hertogenbosch (2022)
Postcode 5391 AR · Wijk Nuland
Hier waren 480 kiezers toegelaten (0,8% van alle toegelaten kiezers in 's-Hertogenbosch) en zijn 480 geldige stemmen uitgebracht. Rosmalens Belang werd hier de grootste met 42,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Rosmalens Belang | 206 | 42,9% | 9,0% | +33,9 pp | 3,8% |
| CDA | 48 | 10,0% | 8,0% | +2,0 pp | 1,0% |
| VVD | 46 | 9,6% | 11,5% | −2,0 pp | 0,7% |
| gewoon ge-DREVEN | 39 | 8,1% | 3,0% | +5,1 pp | 2,1% |
| D66 | 21 | 4,4% | 13,8% | −9,4 pp | 0,2% |
| PVV | 19 | 4,0% | 2,9% | +1,0 pp | 1,1% |
| SP | 15 | 3,1% | 4,6% | −1,5 pp | 0,5% |
| GROENLINKS | 14 | 2,9% | 9,8% | −6,9 pp | 0,2% |
| De Bossche Groenen | 11 | 2,3% | 7,9% | −5,7 pp | 0,2% |
| PvdA | 11 | 2,3% | 6,9% | −4,6 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 11 | 2,3% | 2,5% | −0,2 pp | 0,7% |
| Forum voor Democratie | 11 | 2,3% | 2,2% | +0,1 pp | 0,8% |
| "Leefbaar 's-Hertogenbosch" Paul Kagie | 8 | 1,7% | 5,1% | −3,5 pp | 0,3% |
| VOOR Den Bosch Joep Gersjes | 8 | 1,7% | 2,8% | −1,1 pp | 0,5% |
| Partij voor de Dieren | 5 | 1,0% | 3,4% | −2,4 pp | 0,2% |
| RAADSGROEPERING ''BOSCH-BELANG'' | 4 | 0,8% | 3,0% | −2,2 pp | 0,2% |
| Volt | 3 | 0,6% | 3,3% | −2,7 pp | 0,1% |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Roos van der Kallen-van der Donk (Rosmalens Belang) · 85 stemmen · 17,7% van alle stemmen hier
- Eric Langens (Rosmalens Belang) · 67 stemmen · 14,0% van alle stemmen hier
- Ralph Geers (VVD) · 33 stemmen · 6,9% van alle stemmen hier
- Roy Geers (Rosmalens Belang) · 20 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
- Jos van Sleeuwen (gewoon ge-DREVEN) · 19 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
- Marianne van der Sloot (CDA) · 17 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
- Mike van der Geld (D66) · 16 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Wilfred Clement (Rosmalens Belang) · 14 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Hans van der Biezen (CDA) · 12 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Vincent Kerkhof (Rosmalens Belang) · 12 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Bram Roovers (SP) · 10 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Sjef van Creij (gewoon ge-DREVEN) · 10 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- D.G. Bekkema (Forum voor Democratie) · 10 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Ingrid van Asseldonk-van Zwambagt (CDA) · 9 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Alexander van Hattem (PVV) · 9 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Rosmalens Belang haalde hier +33,9 pp meer dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
- Qua gewicht is dit het 63e van de 101 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0070% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 127 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 428 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 52 |
| Toegelaten kiezers | 480 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 481 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | +1 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,2%) |
Er zijn 1 stembiljet meer geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,21% van de stembiljetten, tegen 0,39% in 's-Hertogenbosch en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch
- Stembureau Sportzaal Meerwijkweg (A dinsdag) 502 stemmen · Rosmalens Belang 18%
- Stembureau Kindcentrum Sterrenbosch 479 stemmen · D66 11%
- Stembureau Willem Twee Poppodium 503 stemmen · De Bossche Groenen 25%
- Stembureau Brede Bossche School De Hambaken 477 stemmen · PvdA 18%
- Stembureau Sporthal de Schutskamp (A maandag) 512 stemmen · PvdA 13%
- Stembureau Sporthal de Schutskamp (B) 475 stemmen · GROENLINKS 13%
Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.