Stembureau Stembureau Brede Bossche School De Hambaken in 's-Hertogenbosch (2022)
Postcode 5231 BV · Wijk Noord
Hier waren 480 kiezers toegelaten (0,8% van alle toegelaten kiezers in 's-Hertogenbosch) en zijn 477 geldige stemmen uitgebracht. PvdA werd hier de grootste met 18,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PvdA | 87 | 18,2% | 6,9% | +11,3 pp | 2,1% |
| GROENLINKS | 56 | 11,7% | 9,8% | +1,9 pp | 0,9% |
| D66 | 52 | 10,9% | 13,8% | −2,9 pp | 0,6% |
| SP | 39 | 8,2% | 4,6% | +3,5 pp | 1,4% |
| CDA | 29 | 6,1% | 8,0% | −1,9 pp | 0,6% |
| PVV | 29 | 6,1% | 2,9% | +3,2 pp | 1,6% |
| RAADSGROEPERING ''BOSCH-BELANG'' | 27 | 5,7% | 3,0% | +2,6 pp | 1,5% |
| Forum voor Democratie | 26 | 5,5% | 2,2% | +3,3 pp | 2,0% |
| 50PLUS | 24 | 5,0% | 2,5% | +2,5 pp | 1,6% |
| VVD | 23 | 4,8% | 11,5% | −6,7 pp | 0,3% |
| "Leefbaar 's-Hertogenbosch" Paul Kagie | 21 | 4,4% | 5,1% | −0,7 pp | 0,7% |
| De Bossche Groenen | 17 | 3,6% | 7,9% | −4,4 pp | 0,4% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 2,5% | 3,4% | −0,9 pp | 0,6% |
| VOOR Den Bosch Joep Gersjes | 12 | 2,5% | 2,8% | −0,3 pp | 0,7% |
| Rosmalens Belang | 8 | 1,7% | 9,0% | −7,3 pp | 0,1% |
| gewoon ge-DREVEN | 8 | 1,7% | 3,0% | −1,3 pp | 0,4% |
| Volt | 7 | 1,5% | 3,3% | −1,9 pp | 0,3% |
| Blanco | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel 's-Hertogenbosch, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Ufuk Kahya (GROENLINKS) · 32 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
- Pieter-Paul Slikker (PvdA) · 32 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
- Bram Roovers (SP) · 24 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Marianne van der Sloot (CDA) · 19 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
- Mike van der Geld (D66) · 18 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
- Alexander van Hattem (PVV) · 17 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
- Adriana Hernández Martínez (50PLUS) · 17 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
- Ralph Geers (VVD) · 16 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Fouad Kabbouti (PvdA) · 16 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- D.G. Bekkema (Forum voor Democratie) · 16 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Bilal El Amraoui (D66) · 12 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Stella Coffie (PvdA) · 12 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Judith Hendrickx (De Bossche Groenen) · 9 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Osman Çifçi (PvdA) · 9 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Paul van der Krabben (RAADSGROEPERING ''BOSCH-BELANG'') · 9 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PvdA haalde hier +11,3 pp meer dan gemiddeld in 's-Hertogenbosch.
- Qua gewicht is dit het 65e van de 101 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in 's-Hertogenbosch en 0,0069% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 128 stemmen in 's-Hertogenbosch komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 425 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 55 |
| Toegelaten kiezers | 480 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 481 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | +1 |
| Blanco en ongeldig | 4 (0,8%) |
Er zijn 1 stembiljet meer geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,83% van de stembiljetten, tegen 0,39% in 's-Hertogenbosch en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in 's-Hertogenbosch
- Stembureau Kindcentrum Sterrenbosch 479 stemmen · D66 11%
- Stembureau Sporthal de Schutskamp (B) 475 stemmen · GROENLINKS 13%
- Stembureau Gemeenschapshuis De Meent (B) 480 stemmen · Rosmalens Belang 43%
- Stembureau De Vrolijke Schutters 469 stemmen · Rosmalens Belang 17%
- Stembureau Sportzaal Meerwijkweg (A dinsdag) 502 stemmen · Rosmalens Belang 18%
- Stembureau Gereformeerde Kerk 's-Hertogenbosch 460 stemmen · PvdA 14%
Alle stembureaus in 's-Hertogenbosch
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.