Stembureau Dorpshuis Linde in De Wolden (2023)
Postcode 7925 PB · Wijk Linde
Hier zijn 438 geldige stemmen uitgebracht. BBB werd hier de grootste met 26,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| BBB | 116 | 26,5% | 16,1% | +10,4 pp | 4,2% |
| PVV | 105 | 24,0% | 23,1% | +0,9 pp | 2,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 55 | 12,6% | 14,2% | −1,6 pp | 2,3% |
| VVD | 36 | 8,2% | 15,3% | −7,0 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 34 | 7,8% | 10,7% | −2,9 pp | 1,8% |
| CDA | 22 | 5,0% | 4,8% | +0,2 pp | 2,7% |
| D66 | 21 | 4,8% | 4,0% | +0,8 pp | 3,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 2,3% | 0,7% | +1,5 pp | 7,8% |
| SGP | 9 | 2,1% | 0,9% | +1,2 pp | 5,8% |
| Forum voor Democratie | 7 | 1,6% | 2,0% | −0,4 pp | 2,0% |
| JA21 | 6 | 1,4% | 0,7% | +0,7 pp | 5,0% |
| SP | 4 | 0,9% | 2,0% | −1,1 pp | 1,1% |
| Volt | 4 | 0,9% | 0,9% | +0,0 pp | 2,6% |
| Partij voor de Dieren | 3 | 0,7% | 1,7% | −1,0 pp | 1,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,5% | 0,0% | +0,4 pp | 66,7% |
| 50PLUS | 1 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 1,6% |
| BIJ1 | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,6% |
| ChristenUnie | 1 | 0,2% | 2,3% | −2,0 pp | 0,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 10,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel De Wolden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +10,4 pp meer dan gemiddeld in De Wolden.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 21 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in De Wolden en 0,0043% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 39 stemmen in De Wolden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in De Wolden
- Dorpshuis De Snikke 450 stemmen · PVV 23%
- Dorpshuis Bastogne 424 stemmen · BBB 21%
- Dorpshuis De Veldhoek 453 stemmen · PVV 22%
- Dorpshuis 't Drogterhuus 365 stemmen · BBB 31%
- Dorpshuis 't Markehuus 461 stemmen · PVV 26%
- Dorpshuis D' Olde Karke 350 stemmen · PVV 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.