Stembureau Dorpshuis 't Klokhuis Maurik in Buren (2023)
Postcode 4021 VC · Wijk Maurik
Hier zijn 1.474 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 38,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 570 | 38,7% | 31,3% | +7,4 pp | 10,1% |
| VVD | 226 | 15,3% | 17,9% | −2,6 pp | 7,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 194 | 13,2% | 11,0% | +2,1 pp | 9,7% |
| GroenLinks-PvdA | 135 | 9,2% | 9,4% | −0,3 pp | 7,9% |
| BBB | 75 | 5,1% | 7,0% | −1,9 pp | 5,9% |
| SP | 47 | 3,2% | 2,0% | +1,2 pp | 13,0% |
| CDA | 41 | 2,8% | 2,9% | −0,1 pp | 7,8% |
| D66 | 41 | 2,8% | 4,5% | −1,7 pp | 5,0% |
| Forum voor Democratie | 31 | 2,1% | 2,1% | +0,0 pp | 8,2% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 1,5% | 1,6% | −0,1 pp | 7,7% |
| ChristenUnie | 21 | 1,4% | 1,7% | −0,3 pp | 6,8% |
| SGP | 20 | 1,4% | 5,0% | −3,6 pp | 2,2% |
| Volt | 13 | 0,9% | 1,1% | −0,2 pp | 6,7% |
| 50PLUS | 12 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 14,3% |
| JA21 | 8 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 5,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 8,4% |
| BIJ1 | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 14,8% |
| DENK | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 5,7% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 14,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 33,3% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Buren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,4 pp meer dan gemiddeld in Buren.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 17 stembureaus: 8,2% van alle geldige stemmen in Buren en 0,0143% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Buren komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Buren
- Gemeentehuis Maurik 1.502 stemmen · PVV 37%
- Dorpshuis 't Zoetzand Beusichem 1.462 stemmen · PVV 28%
- Almas Events Lienden 1.578 stemmen · PVV 30%
- De Prinsenhof Buren 1.450 stemmen · PVV 28%
- Het Gildehuis 1.732 stemmen · PVV 32%
- Dorpshuis "In de Gaard" Ingen 1.293 stemmen · PVV 35%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.