Stembureau Dorpshuis 't Ecksternest in Buren (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4024 HM · Wijk Maurik

Hier zijn 1.180 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 35,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 415 35,2% 31,3% +3,9 pp 7,3%
VVD 195 16,5% 17,9% −1,4 pp 6,0%
Nieuw Sociaal Contract 124 10,5% 11,0% −0,5 pp 6,2%
GroenLinks-PvdA 105 8,9% 9,4% −0,5 pp 6,2%
BBB 91 7,7% 7,0% +0,7 pp 7,2%
CDA 53 4,5% 2,9% +1,6 pp 10,0%
D66 51 4,3% 4,5% −0,2 pp 6,3%
SGP 30 2,5% 5,0% −2,4 pp 3,3%
SP 25 2,1% 2,0% +0,1 pp 6,9%
ChristenUnie 22 1,9% 1,7% +0,1 pp 7,1%
Forum voor Democratie 22 1,9% 2,1% −0,2 pp 5,8%
Partij voor de Dieren 14 1,2% 1,6% −0,4 pp 4,9%
JA21 12 1,0% 0,8% +0,2 pp 8,0%
Volt 7 0,6% 1,1% −0,5 pp 3,6%
50PLUS 5 0,4% 0,5% −0,0 pp 6,0%
LP 4 0,3% 0,0% +0,3 pp 50,0%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 3,6%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 3,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,1%
DENK 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Buren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,9 pp meer dan gemiddeld in Buren.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 17 stembureaus: 6,5% van alle geldige stemmen in Buren en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Buren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Buren

Alle stembureaus in Buren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.