Stembureau Dorpshuis De Hoekenburg Rijswijk in Buren (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4023 AV · Wijk Maurik

Hier zijn 374 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 111 29,7% 31,3% −1,6 pp 2,0%
VVD 64 17,1% 17,9% −0,8 pp 2,0%
Nieuw Sociaal Contract 42 11,2% 11,0% +0,2 pp 2,1%
GroenLinks-PvdA 39 10,4% 9,4% +1,0 pp 2,3%
BBB 35 9,4% 7,0% +2,3 pp 2,8%
D66 21 5,6% 4,5% +1,1 pp 2,6%
Partij voor de Dieren 15 4,0% 1,6% +2,4 pp 5,2%
SP 11 2,9% 2,0% +0,9 pp 3,0%
Forum voor Democratie 8 2,1% 2,1% +0,0 pp 2,1%
CDA 7 1,9% 2,9% −1,1 pp 1,3%
50PLUS 6 1,6% 0,5% +1,1 pp 7,1%
Volt 5 1,3% 1,1% +0,3 pp 2,6%
JA21 3 0,8% 0,8% −0,0 pp 2,0%
SGP 3 0,8% 5,0% −4,2 pp 0,3%
ChristenUnie 2 0,5% 1,7% −1,2 pp 0,6%
DENK 1 0,3% 0,2% +0,1 pp 2,9%
LP 1 0,3% 0,0% +0,2 pp 12,5%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
BVNL / Groep Van Haga 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Buren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −4,2 pp minder dan gemiddeld in Buren.
  • Qua gewicht is dit het 16e van de 17 stembureaus: 2,1% van alle geldige stemmen in Buren en 0,0036% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 48 stemmen in Buren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Buren

Alle stembureaus in Buren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.