Stembureau Stembureau Scouting Haagse Beemden in Breda (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4824 EW · Wijk Breda noord-west

Hier zijn 1.509 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 409 27,1% 20,1% +7,0 pp 1,9%
GroenLinks-PvdA 277 18,4% 17,6% +0,7 pp 1,5%
VVD 230 15,2% 20,8% −5,6 pp 1,0%
Nieuw Sociaal Contract 192 12,7% 11,1% +1,6 pp 1,6%
D66 89 5,9% 9,7% −3,8 pp 0,8%
SP 65 4,3% 3,5% +0,8 pp 1,7%
Forum voor Democratie 46 3,0% 2,0% +1,1 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 41 2,7% 2,5% +0,2 pp 1,5%
CDA 31 2,1% 2,7% −0,7 pp 1,0%
BBB 28 1,9% 2,0% −0,2 pp 1,3%
DENK 27 1,8% 2,1% −0,3 pp 1,2%
JA21 17 1,1% 0,8% +0,3 pp 2,0%
Volt 17 1,1% 2,4% −1,3 pp 0,6%
50PLUS 9 0,6% 0,5% +0,1 pp 1,6%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,5% 0,5% +0,0 pp 1,5%
BIJ1 7 0,5% 0,4% +0,1 pp 1,6%
ChristenUnie 7 0,5% 0,5% −0,0 pp 1,4%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,0%
Splinter 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,3%
SGP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 1,9%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,5%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Breda, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,0 pp meer dan gemiddeld in Breda.
  • Qua gewicht is dit het 23e van de 92 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Breda en 0,0147% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 72 stemmen in Breda komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Breda

Alle stembureaus in Breda

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.