Stembureau Stembureau De Rooi Pannen in Breda (2025)
Postcode 4811 TH · Wijk Breda centrum
Hier zijn 804 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 22,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 183 | 22,8% | 23,9% | −1,1 pp | 0,7% |
| VVD | 149 | 18,5% | 18,3% | +0,3 pp | 0,7% |
| PVV | 124 | 15,4% | 13,1% | +2,3 pp | 0,9% |
| GroenLinks-PvdA | 111 | 13,8% | 13,3% | +0,5 pp | 0,8% |
| CDA | 69 | 8,6% | 10,6% | −2,0 pp | 0,6% |
| JA21 | 53 | 6,6% | 5,9% | +0,7 pp | 0,8% |
| Forum voor Democratie | 28 | 3,5% | 3,2% | +0,3 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 2,4% | 2,3% | +0,1 pp | 0,7% |
| SP | 19 | 2,4% | 1,9% | +0,5 pp | 0,9% |
| DENK | 14 | 1,7% | 2,0% | −0,3 pp | 0,6% |
| 50PLUS | 10 | 1,2% | 1,3% | −0,1 pp | 0,7% |
| Volt | 6 | 0,7% | 1,4% | −0,6 pp | 0,4% |
| BBB | 5 | 0,6% | 1,2% | −0,5 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 3 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 1,0% |
| NSC | 3 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 0,9% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 2,2% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,6% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,4% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 0,6% |
| ChristenUnie | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,2% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Breda, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,3 pp meer dan gemiddeld in Breda.
- Qua gewicht is dit het 71e van de 96 stembureaus: 0,7% van alle geldige stemmen in Breda en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 138 stemmen in Breda komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Breda
- Stembureau Basisschool De Fontein 807 stemmen · D66 26%
- Stembureau Clubhuis de Toss 803 stemmen · D66 29%
- Stembureau Mencia de Mendoza Lyceum 823 stemmen · VVD 40%
- Stembureau Thebe Ruitersbos 802 stemmen · D66 27%
- Stembureau Thebe De IJpelaar 829 stemmen · D66 25%
- Stembureau Poppodium Phoenix 782 stemmen · D66 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.