Stembureau Foyer de Kannebuis in Bergen op Zoom (2023)
Postcode 4661 LR · Wijk Halsteren
Hier zijn 2.085 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 678 | 32,5% | 30,0% | +2,5 pp | 5,9% |
| VVD | 377 | 18,1% | 18,5% | −0,4 pp | 5,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 287 | 13,8% | 12,3% | +1,5 pp | 6,1% |
| GroenLinks-PvdA | 224 | 10,7% | 11,2% | −0,5 pp | 5,3% |
| D66 | 123 | 5,9% | 5,7% | +0,2 pp | 5,6% |
| SP | 91 | 4,4% | 3,8% | +0,5 pp | 6,3% |
| CDA | 55 | 2,6% | 2,8% | −0,2 pp | 5,2% |
| BBB | 54 | 2,6% | 2,9% | −0,3 pp | 4,9% |
| Forum voor Democratie | 39 | 1,9% | 2,1% | −0,2 pp | 5,0% |
| Partij voor de Dieren | 32 | 1,5% | 1,7% | −0,1 pp | 5,0% |
| Volt | 28 | 1,3% | 1,1% | +0,3 pp | 6,8% |
| JA21 | 24 | 1,2% | 0,8% | +0,4 pp | 8,3% |
| ChristenUnie | 19 | 0,9% | 0,6% | +0,3 pp | 8,8% |
| 50PLUS | 14 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 5,6% |
| DENK | 13 | 0,6% | 4,6% | −4,0 pp | 0,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 12 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 6,7% |
| SGP | 5 | 0,2% | 0,2% | +0,1 pp | 7,4% |
| BIJ1 | 4 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 5,4% |
| Splinter | 4 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,3% |
| LP | 1 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | 7,1% |
| PartijvdSport | 1 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | 5,9% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bergen op Zoom, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −4,0 pp minder dan gemiddeld in Bergen op Zoom.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 30 stembureaus: 5,5% van alle geldige stemmen in Bergen op Zoom en 0,0203% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Bergen op Zoom komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Bergen op Zoom
- Basisschool de Kreek 1.989 stemmen · PVV 28%
- Residentie Aquacite 1.968 stemmen · PVV 29%
- OBS De Toermalijn 1.899 stemmen · PVV 30%
- Ontmoetingscentrum De Wittenhorst 1.714 stemmen · PVV 34%
- Winkelcentrum De Zeeland 1.671 stemmen · PVV 33%
- Residentie Meilust 1.654 stemmen · PVV 24%
Alle stembureaus in Bergen op Zoom
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.