Stembureau Emmauskerk in Bergen op Zoom (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4614 GW · Wijk Bergen op Zoom-Noord

Hier zijn 1.605 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 35,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 565 35,2% 30,0% +5,2 pp 4,9%
VVD 229 14,3% 18,5% −4,2 pp 3,3%
Nieuw Sociaal Contract 214 13,3% 12,3% +1,0 pp 4,6%
GroenLinks-PvdA 171 10,7% 11,2% −0,5 pp 4,0%
D66 94 5,9% 5,7% +0,1 pp 4,3%
SP 88 5,5% 3,8% +1,7 pp 6,1%
DENK 66 4,1% 4,6% −0,5 pp 3,7%
Forum voor Democratie 35 2,2% 2,1% +0,1 pp 4,5%
BBB 30 1,9% 2,9% −1,0 pp 2,7%
CDA 23 1,4% 2,8% −1,4 pp 2,2%
ChristenUnie 18 1,1% 0,6% +0,6 pp 8,3%
Partij voor de Dieren 18 1,1% 1,7% −0,6 pp 2,8%
Volt 15 0,9% 1,1% −0,2 pp 3,6%
JA21 10 0,6% 0,8% −0,1 pp 3,5%
50PLUS 7 0,4% 0,7% −0,2 pp 2,8%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,4% 0,5% −0,0 pp 3,9%
Piratenpartij - De Groenen 4 0,2% 0,1% +0,2 pp 12,5%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,0% +0,1 pp 17,6%
BIJ1 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,7%
Splinter 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,2%
SGP 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,9%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,9%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bergen op Zoom, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,2 pp meer dan gemiddeld in Bergen op Zoom.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 30 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Bergen op Zoom en 0,0156% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Bergen op Zoom komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Bergen op Zoom

Alle stembureaus in Bergen op Zoom

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.