Stembureau Eetcafé de Troubadour in Beesel (2023)
Postcode 5954 BH · Wijk Beesel
Hier zijn 1.613 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 433 | 26,8% | 36,5% | −9,7 pp | 14,6% |
| VVD | 309 | 19,2% | 13,7% | +5,5 pp | 27,9% |
| GroenLinks-PvdA | 243 | 15,1% | 11,2% | +3,9 pp | 26,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 232 | 14,4% | 14,0% | +0,4 pp | 20,5% |
| BBB | 118 | 7,3% | 4,7% | +2,6 pp | 30,6% |
| CDA | 80 | 5,0% | 4,1% | +0,8 pp | 23,8% |
| D66 | 77 | 4,8% | 4,0% | +0,8 pp | 23,6% |
| SP | 38 | 2,4% | 3,5% | −1,2 pp | 13,2% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 1,3% | 1,3% | −0,0 pp | 19,3% |
| Forum voor Democratie | 15 | 0,9% | 1,9% | −1,0 pp | 9,7% |
| Volt | 14 | 0,9% | 0,9% | −0,0 pp | 19,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 23,3% |
| JA21 | 7 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 13,7% |
| 50PLUS | 5 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 7,9% |
| ChristenUnie | 5 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 41,7% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 22,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 25,0% |
| DENK | 1 | 0,1% | 1,4% | −1,3 pp | 0,9% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 25,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 50,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beesel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −9,7 pp minder dan gemiddeld in Beesel.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 7 stembureaus: 19,9% van alle geldige stemmen in Beesel en 0,0157% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 5 stemmen in Beesel komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Beesel
- De Paerssjtal 1.572 stemmen · PVV 41%
- Zalencentrum de schakel 1.494 stemmen · PVV 41%
- Sporthal de Schans 1.346 stemmen · PVV 37%
- Nester 1.100 stemmen · PVV 35%
- Basisschool de Triolier 850 stemmen · PVV 39%
- Mobiel stembureau 131 stemmen · PVV 35%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.