Stembureau Basisschool de Triolier in Beesel (2023)
Postcode 5953 LR · Wijk Reuver
Hier zijn 850 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 332 | 39,1% | 36,5% | +2,5 pp | 11,2% |
| VVD | 139 | 16,4% | 13,7% | +2,7 pp | 12,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 122 | 14,4% | 14,0% | +0,4 pp | 10,8% |
| GroenLinks-PvdA | 71 | 8,4% | 11,2% | −2,8 pp | 7,8% |
| BBB | 34 | 4,0% | 4,7% | −0,7 pp | 8,8% |
| D66 | 29 | 3,4% | 4,0% | −0,6 pp | 8,9% |
| SP | 29 | 3,4% | 3,5% | −0,1 pp | 10,1% |
| CDA | 18 | 2,1% | 4,1% | −2,0 pp | 5,4% |
| Forum voor Democratie | 18 | 2,1% | 1,9% | +0,2 pp | 11,6% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 2,0% | 1,3% | +0,7 pp | 15,6% |
| DENK | 10 | 1,2% | 1,4% | −0,2 pp | 9,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 9 | 1,1% | 0,5% | +0,5 pp | 20,9% |
| 50PLUS | 7 | 0,8% | 0,8% | +0,0 pp | 11,1% |
| Volt | 5 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 6,8% |
| JA21 | 4 | 0,5% | 0,6% | −0,2 pp | 7,8% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 50,0% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 16,7% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 50,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 11,1% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beesel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Beesel.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 7 stembureaus: 10,5% van alle geldige stemmen in Beesel en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 10 stemmen in Beesel komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Beesel
- Nester 1.100 stemmen · PVV 35%
- Mobiel stembureau 131 stemmen · PVV 35%
- Sporthal de Schans 1.346 stemmen · PVV 37%
- Zalencentrum de schakel 1.494 stemmen · PVV 41%
- De Paerssjtal 1.572 stemmen · PVV 41%
- Eetcafé de Troubadour 1.613 stemmen · PVV 27%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.