Stembureau Stembureau Schepenbank Oirsbeek in Beekdaelen (2025)
Postcode 6438 HC · Wijk Amstenrade - Oirsbeek
Hier zijn 1.575 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 322 | 20,4% | 25,6% | −5,1 pp | 5,6% |
| CDA | 273 | 17,3% | 15,2% | +2,2 pp | 8,0% |
| D66 | 229 | 14,5% | 12,8% | +1,8 pp | 8,0% |
| VVD | 215 | 13,7% | 14,4% | −0,8 pp | 6,6% |
| GroenLinks-PvdA | 165 | 10,5% | 10,1% | +0,4 pp | 7,2% |
| JA21 | 115 | 7,3% | 6,0% | +1,3 pp | 8,4% |
| Forum voor Democratie | 84 | 5,3% | 5,1% | +0,2 pp | 7,2% |
| SP | 32 | 2,0% | 2,0% | +0,1 pp | 7,3% |
| 50PLUS | 30 | 1,9% | 1,7% | +0,2 pp | 7,6% |
| BBB | 28 | 1,8% | 2,9% | −1,1 pp | 4,3% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 1,3% | 1,3% | +0,0 pp | 7,2% |
| Volt | 18 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 10,8% |
| DENK | 9 | 0,6% | 0,2% | +0,3 pp | 16,7% |
| NSC | 9 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 8,8% |
| ChristenUnie | 8 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 8,2% |
| SGP | 7 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 15,2% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 5,7% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 4,6% |
| DE LINIE | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 13,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 7,1% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beekdaelen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,1 pp minder dan gemiddeld in Beekdaelen.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 24 stembureaus: 7,0% van alle geldige stemmen in Beekdaelen en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Beekdaelen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Beekdaelen
- Stembureau Gemeenschapshuis Lange Berg 1.485 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Zorgcentrum Aan de Bleek 1.426 stemmen · PVV 41%
- Stembureau Sporthal Gitek 1.368 stemmen · PVV 30%
- Stembureau Gemeentehuis Nuth 1.333 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Trefputh 1.227 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Zaal 't Weverke Schimmert 1.148 stemmen · CDA 20%
Alle stembureaus in Beekdaelen
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.