Stembureau Schepenbank Oirsbeek in Beekdaelen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 6438 HC · Wijk Amstenrade - Oirsbeek

Hier zijn 1.540 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 443 28,8% 33,0% −4,2 pp 5,9%
Nieuw Sociaal Contract 271 17,6% 16,2% +1,4 pp 7,3%
GroenLinks-PvdA 247 16,0% 13,7% +2,3 pp 7,9%
VVD 223 14,5% 13,5% +0,9 pp 7,2%
D66 93 6,0% 4,3% +1,8 pp 9,5%
BBB 55 3,6% 5,0% −1,5 pp 4,8%
CDA 48 3,1% 3,6% −0,5 pp 5,8%
SP 40 2,6% 3,2% −0,6 pp 5,4%
Forum voor Democratie 35 2,3% 2,2% +0,1 pp 7,1%
Partij voor de Dieren 22 1,4% 1,7% −0,2 pp 5,7%
Volt 21 1,4% 0,8% +0,6 pp 11,8%
JA21 11 0,7% 0,6% +0,1 pp 7,9%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,6% 0,6% −0,0 pp 6,5%
DENK 8 0,5% 0,3% +0,2 pp 11,3%
50PLUS 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 5,4%
ChristenUnie 4 0,3% 0,3% −0,1 pp 5,6%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 20,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,5%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 3,2%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beekdaelen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −4,2 pp minder dan gemiddeld in Beekdaelen.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 24 stembureaus: 6,7% van alle geldige stemmen in Beekdaelen en 0,0150% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Beekdaelen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Beekdaelen

Alle stembureaus in Beekdaelen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.