Stembureau Verpleeghuis Elim in Barneveld (2023)
Postcode 3771 VB · Wijk Barneveld
Hier zijn 786 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 37,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 297 | 37,8% | 23,7% | +14,1 pp | 3,2% |
| VVD | 115 | 14,6% | 11,6% | +3,1 pp | 2,5% |
| PVV | 105 | 13,4% | 20,5% | −7,1 pp | 1,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 74 | 9,4% | 10,7% | −1,3 pp | 1,8% |
| ChristenUnie | 59 | 7,5% | 7,1% | +0,4 pp | 2,1% |
| CDA | 34 | 4,3% | 5,3% | −0,9 pp | 1,6% |
| BBB | 26 | 3,3% | 7,4% | −4,1 pp | 0,9% |
| D66 | 24 | 3,1% | 2,1% | +0,9 pp | 2,9% |
| GroenLinks-PvdA | 24 | 3,1% | 4,3% | −1,3 pp | 1,4% |
| Forum voor Democratie | 9 | 1,1% | 2,2% | −1,0 pp | 1,1% |
| SP | 6 | 0,8% | 1,1% | −0,4 pp | 1,4% |
| Partij voor de Dieren | 4 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 1,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,3% | 0,4% | −0,2 pp | 1,1% |
| DENK | 2 | 0,3% | 1,1% | −0,8 pp | 0,5% |
| JA21 | 2 | 0,3% | 0,7% | −0,4 pp | 0,7% |
| Volt | 2 | 0,3% | 0,5% | −0,3 pp | 1,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 5,9% |
| 50PLUS | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barneveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +14,1 pp meer dan gemiddeld in Barneveld.
- Qua gewicht is dit het 29e van de 36 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Barneveld en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 50 stemmen in Barneveld komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Barneveld
- Kerkelijk Centrum Bethabara I 877 stemmen · PVV 21%
- Dr. Kruimelstaete 671 stemmen · SGP 28%
- Sportpark Overbeek 913 stemmen · PVV 23%
- Voetbalvereniging SDV Barneveld 634 stemmen · SGP 26%
- Kerkelijk Centrum Bethabara II 935 stemmen · PVV 19%
- Moluks Sociaal en Cultureel Centrum Batu Tjapeu 586 stemmen · PVV 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.