Stembureau Moluks Sociaal en Cultureel Centrum Batu Tjapeu in Barneveld (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3772 KP · Wijk Barneveld

Hier zijn 586 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 140 23,9% 20,5% +3,4 pp 1,7%
SGP 110 18,8% 23,7% −4,9 pp 1,2%
VVD 54 9,2% 11,6% −2,3 pp 1,2%
Nieuw Sociaal Contract 48 8,2% 10,7% −2,5 pp 1,1%
DENK 47 8,0% 1,1% +6,9 pp 11,2%
GroenLinks-PvdA 41 7,0% 4,3% +2,7 pp 2,4%
CDA 31 5,3% 5,3% +0,0 pp 1,5%
ChristenUnie 31 5,3% 7,1% −1,8 pp 1,1%
BBB 23 3,9% 7,4% −3,5 pp 0,8%
Forum voor Democratie 21 3,6% 2,2% +1,4 pp 2,5%
SP 11 1,9% 1,1% +0,8 pp 2,5%
D66 8 1,4% 2,1% −0,7 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 7 1,2% 0,8% +0,4 pp 2,2%
50PLUS 5 0,9% 0,3% +0,6 pp 4,8%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,9% 0,4% +0,4 pp 2,9%
JA21 4 0,7% 0,7% −0,0 pp 1,5%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Volt 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barneveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −4,9 pp minder dan gemiddeld in Barneveld.
  • Qua gewicht is dit het 32e van de 36 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Barneveld en 0,0057% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 67 stemmen in Barneveld komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Barneveld

Alle stembureaus in Barneveld

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.