Stembureau jongerencentrum BLOK 0180 (2) in Barendrecht (2023)
Postcode 2992 ZB · Wijk Buitengebied Zuid
Hier zijn 1.035 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 311 | 30,0% | 27,6% | +2,5 pp | 3,8% |
| VVD | 241 | 23,3% | 17,5% | +5,8 pp | 4,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 126 | 12,2% | 12,8% | −0,6 pp | 3,4% |
| GroenLinks-PvdA | 80 | 7,7% | 10,1% | −2,4 pp | 2,7% |
| SGP | 56 | 5,4% | 4,0% | +1,4 pp | 4,7% |
| D66 | 51 | 4,9% | 5,3% | −0,4 pp | 3,3% |
| CDA | 41 | 4,0% | 4,2% | −0,3 pp | 3,3% |
| DENK | 24 | 2,3% | 4,2% | −1,9 pp | 1,9% |
| ChristenUnie | 20 | 1,9% | 2,1% | −0,2 pp | 3,2% |
| Forum voor Democratie | 16 | 1,5% | 2,5% | −0,9 pp | 2,2% |
| SP | 16 | 1,5% | 2,6% | −1,0 pp | 2,1% |
| BBB | 11 | 1,1% | 1,7% | −0,7 pp | 2,2% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 0,8% | 1,5% | −0,7 pp | 1,8% |
| Volt | 8 | 0,8% | 1,1% | −0,3 pp | 2,6% |
| JA21 | 7 | 0,7% | 1,0% | −0,3 pp | 2,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,5% | 0,5% | −0,0 pp | 3,4% |
| 50PLUS | 4 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 2,8% |
| BIJ1 | 4 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 3,6% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 12,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 10,0% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 16,7% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +5,8 pp meer dan gemiddeld in Barendrecht.
- Qua gewicht is dit het 19e van de 25 stembureaus: 3,5% van alle geldige stemmen in Barendrecht en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Barendrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Barendrecht
- Carnisse Haven (kerk) (1) 1.079 stemmen · PVV 30%
- Carnisse Haven (kerk) (2) 1.027 stemmen · PVV 30%
- Sportzaal De Kruidentuin 1.083 stemmen · PVV 24%
- trouwzaal De Watertoren 980 stemmen · PVV 22%
- Gemeentehuis (2) 1.110 stemmen · PVV 28%
- Bethelkerk 911 stemmen · PVV 23%
Alle stembureaus in Barendrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.