Stembureau BLOK 0180 (1) in Barendrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2992 ZB · Wijk Buitengebied Zuid

Hier zijn 1.288 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 20,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 265 20,6% 16,0% +4,6 pp 5,6%
PVV 181 14,1% 17,4% −3,3 pp 3,5%
CDA 175 13,6% 13,2% +0,4 pp 4,5%
D66 168 13,0% 14,8% −1,7 pp 3,9%
JA21 150 11,6% 8,9% +2,8 pp 5,7%
SGP 103 8,0% 4,1% +3,9 pp 8,5%
GroenLinks-PvdA 89 6,9% 8,2% −1,3 pp 3,7%
Forum voor Democratie 63 4,9% 4,2% +0,7 pp 5,1%
ChristenUnie 24 1,9% 1,9% −0,0 pp 4,4%
DENK 16 1,2% 4,2% −3,0 pp 1,3%
50PLUS 14 1,1% 1,7% −0,6 pp 2,8%
Partij voor de Dieren 11 0,9% 1,3% −0,4 pp 3,0%
BBB 6 0,5% 1,1% −0,6 pp 1,8%
SP 6 0,5% 1,4% −0,9 pp 1,5%
Volt 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,2%
BIJ1 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 2,5%
Vrede voor Dieren 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,1%
BVNL 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 6,5%
Vrij Verbond 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 22,2%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,7%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,1%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,6 pp meer dan gemiddeld in Barendrecht.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 24 stembureaus: 4,4% van alle geldige stemmen in Barendrecht en 0,0124% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Barendrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Barendrecht

Alle stembureaus in Barendrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.