Stembureau Hart van Vrijenburg in Barendrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2994 CD · Wijk Vrijenburg

Hier zijn 1.091 geldige stemmen uitgebracht. DENK werd hier de grootste met 17,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
DENK 194 17,8% 4,2% +13,6 pp 15,7%
PVV 187 17,1% 17,4% −0,2 pp 3,7%
D66 144 13,2% 14,8% −1,6 pp 3,3%
VVD 140 12,8% 16,0% −3,1 pp 3,0%
GroenLinks-PvdA 102 9,3% 8,2% +1,2 pp 4,2%
JA21 102 9,3% 8,9% +0,5 pp 3,9%
CDA 78 7,1% 13,2% −6,1 pp 2,0%
Forum voor Democratie 39 3,6% 4,2% −0,6 pp 3,2%
SP 27 2,5% 1,4% +1,1 pp 6,7%
ChristenUnie 18 1,6% 1,9% −0,2 pp 3,3%
Partij voor de Dieren 17 1,6% 1,3% +0,3 pp 4,6%
BBB 9 0,8% 1,1% −0,3 pp 2,8%
50PLUS 7 0,6% 1,7% −1,1 pp 1,4%
BIJ1 7 0,6% 0,4% +0,2 pp 5,9%
SGP 7 0,6% 4,1% −3,5 pp 0,6%
Volt 7 0,6% 0,6% +0,0 pp 3,9%
NSC 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 3,3%
FNP 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 28,6%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 11,1%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +13,6 pp meer dan gemiddeld in Barendrecht.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 24 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Barendrecht en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Barendrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Barendrecht

Alle stembureaus in Barendrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.