Stembureau Gemeentehuis (2) in Barendrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2991 AA · Wijk Noord

Hier zijn 1.146 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 15,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 172 15,0% 17,4% −2,4 pp 3,4%
VVD 166 14,5% 16,0% −1,5 pp 3,5%
D66 148 12,9% 14,8% −1,8 pp 3,4%
CDA 144 12,6% 13,2% −0,7 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 113 9,9% 8,2% +1,7 pp 4,7%
JA21 75 6,5% 8,9% −2,3 pp 2,9%
Forum voor Democratie 73 6,4% 4,2% +2,2 pp 5,9%
DENK 71 6,2% 4,2% +2,0 pp 5,7%
SGP 54 4,7% 4,1% +0,6 pp 4,4%
50PLUS 31 2,7% 1,7% +1,0 pp 6,2%
ChristenUnie 28 2,4% 1,9% +0,6 pp 5,1%
BBB 18 1,6% 1,1% +0,5 pp 5,5%
SP 17 1,5% 1,4% +0,1 pp 4,2%
Partij voor de Dieren 16 1,4% 1,3% +0,1 pp 4,3%
Volt 8 0,7% 0,6% +0,1 pp 4,5%
NSC 4 0,3% 0,3% +0,0 pp 4,4%
BIJ1 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 2,5%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 13,3%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 4,8%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,2%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Barendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,4 pp minder dan gemiddeld in Barendrecht.
  • Qua gewicht is dit het 15e van de 24 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Barendrecht en 0,0110% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Barendrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Barendrecht

Alle stembureaus in Barendrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.