Stembureau Gemeentehuis Baarn (Laanstraat) in Baarn (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3743 BE · Wijk Baarn

Hier zijn 1.388 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 314 22,6% 21,4% +1,2 pp 9,5%
GroenLinks-PvdA 285 20,5% 17,7% +2,8 pp 10,4%
D66 164 11,8% 9,0% +2,8 pp 11,7%
PVV 160 11,5% 16,8% −5,3 pp 6,1%
Nieuw Sociaal Contract 155 11,2% 11,6% −0,4 pp 8,6%
CDA 47 3,4% 3,4% −0,1 pp 8,8%
Partij voor de Dieren 46 3,3% 2,8% +0,5 pp 10,5%
SP 41 3,0% 2,7% +0,3 pp 10,0%
BBB 38 2,7% 2,7% +0,1 pp 9,2%
Volt 31 2,2% 2,0% +0,2 pp 9,9%
ChristenUnie 27 1,9% 2,0% −0,1 pp 8,6%
Forum voor Democratie 18 1,3% 2,1% −0,8 pp 5,5%
DENK 15 1,1% 1,6% −0,5 pp 6,0%
SGP 12 0,9% 1,0% −0,1 pp 7,7%
50PLUS 11 0,8% 0,9% −0,1 pp 7,8%
JA21 10 0,7% 0,8% −0,1 pp 7,8%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,4% 0,5% −0,1 pp 7,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 27,3%
BIJ1 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 6,9%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,7%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,1%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Baarn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,3 pp minder dan gemiddeld in Baarn.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 13 stembureaus: 9,0% van alle geldige stemmen in Baarn en 0,0135% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Baarn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Baarn

Alle stembureaus in Baarn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.