Stembureau Stembureau Sporthal De Timp in Assen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 9402 ER · Wijk Noorderpark

Hier zijn 1.553 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 275 17,7% 14,3% +3,4 pp 4,4%
GroenLinks-PvdA 256 16,5% 15,1% +1,4 pp 3,9%
D66 220 14,2% 17,6% −3,4 pp 2,9%
CDA 182 11,7% 12,5% −0,8 pp 3,4%
VVD 166 10,7% 13,4% −2,7 pp 2,9%
ChristenUnie 83 5,3% 4,8% +0,6 pp 4,0%
JA21 78 5,0% 4,9% +0,1 pp 3,7%
Forum voor Democratie 60 3,9% 4,6% −0,8 pp 3,0%
SP 59 3,8% 3,0% +0,8 pp 4,5%
BBB 46 3,0% 2,5% +0,5 pp 4,3%
Partij voor de Dieren 36 2,3% 1,7% +0,6 pp 4,9%
50PLUS 32 2,1% 1,6% +0,5 pp 4,6%
SGP 19 1,2% 1,1% +0,1 pp 4,1%
NSC 12 0,8% 0,5% +0,3 pp 5,6%
BVNL 9 0,6% 0,2% +0,4 pp 9,6%
DENK 8 0,5% 0,8% −0,2 pp 2,4%
Volt 8 0,5% 0,9% −0,4 pp 2,1%
FNP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,8%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,8%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,4%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Assen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −3,4 pp minder dan gemiddeld in Assen.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 44 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Assen en 0,0149% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Assen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Assen

Alle stembureaus in Assen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.