Stembureau Remmerdenplein 100 in Amsterdam (2025)
Postcode 1106 AK · Wijk Reigersbos
Hier zijn 680 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 21,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 146 | 21,5% | 27,1% | −5,7 pp | 0,1% |
| D66 | 99 | 14,6% | 23,9% | −9,4 pp | 0,1% |
| PVV | 85 | 12,5% | 6,9% | +5,6 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 62 | 9,1% | 2,4% | +6,8 pp | 0,6% |
| VVD | 46 | 6,8% | 9,7% | −3,0 pp | 0,1% |
| SP | 45 | 6,6% | 2,6% | +4,0 pp | 0,4% |
| CDA | 31 | 4,6% | 3,9% | +0,7 pp | 0,2% |
| DENK | 31 | 4,6% | 7,4% | −2,9 pp | 0,1% |
| Partij voor de Dieren | 26 | 3,8% | 5,6% | −1,7 pp | 0,1% |
| ChristenUnie | 24 | 3,5% | 1,1% | +2,4 pp | 0,5% |
| JA21 | 20 | 2,9% | 2,6% | +0,3 pp | 0,2% |
| 50PLUS | 19 | 2,8% | 0,7% | +2,1 pp | 0,6% |
| Forum voor Democratie | 17 | 2,5% | 2,0% | +0,5 pp | 0,2% |
| NSC | 5 | 0,7% | 0,2% | +0,5 pp | 0,5% |
| Volt | 5 | 0,7% | 2,2% | −1,4 pp | 0,1% |
| BBB | 4 | 0,6% | 0,7% | −0,1 pp | 0,1% |
| BVNL | 4 | 0,6% | 0,1% | +0,5 pp | 0,7% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,6% | 0,2% | +0,3 pp | 0,4% |
| NL PLAN | 2 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 1,0% |
| Piratenpartij | 2 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 0,2% |
| SGP | 2 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 0,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,2% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Partij voor de Rechtsstaat | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −9,4 pp minder dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 329e van de 480 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0065% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 631 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Pazzanistraat 15 681 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Hendrikje Stoffelsstraat 1 null 679 stemmen · D66 27%
- IJplein 3 Ijplein 3 683 stemmen · GroenLinks-PvdA 27%
- Piri Reisplein 101 678 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Ruysdaelstraat 37 684 stemmen · D66 31%
- Cruquiusweg 31 677 stemmen · GroenLinks-PvdA 39%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.