Stembureau President Kennedylaan 923 in Amsterdam (2025)
Postcode 1079 MZ · Wijk Scheldebuurt
Hier zijn 1.313 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 375 | 28,6% | 23,9% | +4,6 pp | 0,4% |
| GroenLinks-PvdA | 302 | 23,0% | 27,1% | −4,1 pp | 0,3% |
| VVD | 155 | 11,8% | 9,7% | +2,1 pp | 0,4% |
| PVV | 83 | 6,3% | 6,9% | −0,6 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 65 | 5,0% | 5,6% | −0,6 pp | 0,3% |
| DENK | 61 | 4,6% | 7,4% | −2,8 pp | 0,2% |
| CDA | 60 | 4,6% | 3,9% | +0,7 pp | 0,4% |
| JA21 | 54 | 4,1% | 2,6% | +1,5 pp | 0,5% |
| SP | 38 | 2,9% | 2,6% | +0,3 pp | 0,3% |
| Forum voor Democratie | 27 | 2,1% | 2,0% | +0,0 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 26 | 2,0% | 2,4% | −0,4 pp | 0,3% |
| Volt | 24 | 1,8% | 2,2% | −0,3 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 12 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 0,4% |
| BBB | 11 | 0,8% | 0,7% | +0,2 pp | 0,4% |
| ChristenUnie | 10 | 0,8% | 1,1% | −0,3 pp | 0,2% |
| SGP | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 0,5% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 0,3% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,2% |
| Partij voor de Rechtsstaat | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 0,9% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,1% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +4,6 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 74e van de 480 stembureaus: 0,3% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0126% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 327 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- 2e Van der Helststraat 1 Kerkzaal 1.313 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Hechtelstraat 49 Hechtelstraat 49 1.312 stemmen · GroenLinks-PvdA 20%
- Westmallepad 11A 1.319 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Joh.M. Coenenstraat 4 Tuinzaal 1.309 stemmen · GroenLinks-PvdA 43%
- Noordzijde 31 1.322 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Cycladenlaan 2A Cycladenlaan 2 1.307 stemmen · DENK 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.