Stembureau Joh.M. Coenenstraat 4 Tuinzaal in Amsterdam (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1071 WG · Wijk Museumkwartier

Hier zijn 1.309 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 42,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 562 42,9% 27,1% +15,8 pp 0,5%
D66 298 22,8% 23,9% −1,2 pp 0,3%
VVD 129 9,9% 9,7% +0,1 pp 0,3%
Partij voor de Dieren 76 5,8% 5,6% +0,3 pp 0,3%
CDA 70 5,3% 3,9% +1,5 pp 0,4%
Volt 34 2,6% 2,2% +0,4 pp 0,4%
SP 33 2,5% 2,6% −0,1 pp 0,3%
PVV 28 2,1% 6,9% −4,8 pp 0,1%
Forum voor Democratie 15 1,1% 2,0% −0,9 pp 0,2%
JA21 15 1,1% 2,6% −1,5 pp 0,1%
ChristenUnie 12 0,9% 1,1% −0,2 pp 0,3%
50PLUS 10 0,8% 0,7% +0,1 pp 0,3%
BIJ1 8 0,6% 2,4% −1,7 pp 0,1%
DENK 5 0,4% 7,4% −7,1 pp 0,0%
BBB 4 0,3% 0,7% −0,3 pp 0,1%
Piratenpartij 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 0,4%
Vrede voor Dieren 3 0,2% 0,2% −0,0 pp 0,3%
NSC 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 0,2%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,2%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,1%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Partij voor de Rechtsstaat 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +15,8 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
  • Qua gewicht is dit het 76e van de 480 stembureaus: 0,3% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0126% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 328 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Amsterdam

Alle stembureaus in Amsterdam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.