Stembureau Marius ten Catehof in Amsterdam (2023)
Postcode 1081 ES · Wijk Buitenveldert-West
Hier zijn 513 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 25,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 128 | 25,0% | 11,8% | +13,2 pp | 0,3% |
| GroenLinks-PvdA | 119 | 23,2% | 33,8% | −10,6 pp | 0,1% |
| PVV | 83 | 16,2% | 9,6% | +6,6 pp | 0,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 51 | 9,9% | 6,6% | +3,3 pp | 0,2% |
| D66 | 45 | 8,8% | 9,9% | −1,1 pp | 0,1% |
| SP | 17 | 3,3% | 3,2% | +0,1 pp | 0,1% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 2,9% | 4,8% | −1,8 pp | 0,1% |
| Forum voor Democratie | 13 | 2,5% | 2,1% | +0,5 pp | 0,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 1,4% | 0,3% | +1,0 pp | 0,5% |
| Volt | 7 | 1,4% | 3,8% | −2,5 pp | 0,0% |
| CDA | 6 | 1,2% | 0,9% | +0,3 pp | 0,2% |
| 50PLUS | 4 | 0,8% | 0,3% | +0,5 pp | 0,3% |
| BBB | 4 | 0,8% | 1,0% | −0,2 pp | 0,1% |
| JA21 | 3 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 0,2% |
| Splinter | 3 | 0,6% | 0,1% | +0,5 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 2 | 0,4% | 2,3% | −1,9 pp | 0,0% |
| DENK | 2 | 0,4% | 7,5% | −7,1 pp | 0,0% |
| ChristenUnie | 1 | 0,2% | 1,0% | −0,8 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 0,5% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 0,7% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 0,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +13,2 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 417e van de 496 stembureaus: 0,1% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0050% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 819 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Marius ten Catehof 513 stemmen · VVD 20%
- Sporthal Laan van Spartaan 512 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Gymzaal Akerwateringstraat 513 stemmen · DENK 31%
- Gymzaal EGoli 511 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- A.K.C. Blauw-Wit 516 stemmen · GroenLinks-PvdA 40%
- Gymzaal Ottho Heldringstraat 511 stemmen · DENK 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.