Stembureau Gymzaal EGoli in Amsterdam (2023)
Postcode 1103 AC · Wijk Ganzenhoef e.o.
Hier zijn 511 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 28,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 144 | 28,2% | 33,8% | −5,6 pp | 0,1% |
| DENK | 100 | 19,6% | 7,5% | +12,0 pp | 0,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 52 | 10,2% | 6,6% | +3,6 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 42 | 8,2% | 2,3% | +5,9 pp | 0,4% |
| PVV | 41 | 8,0% | 9,6% | −1,6 pp | 0,1% |
| ChristenUnie | 22 | 4,3% | 1,0% | +3,3 pp | 0,5% |
| SP | 19 | 3,7% | 3,2% | +0,5 pp | 0,1% |
| Forum voor Democratie | 18 | 3,5% | 2,1% | +1,5 pp | 0,2% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 3,1% | 4,8% | −1,6 pp | 0,1% |
| VVD | 16 | 3,1% | 11,8% | −8,6 pp | 0,0% |
| D66 | 14 | 2,7% | 9,9% | −7,1 pp | 0,0% |
| Volt | 5 | 1,0% | 3,8% | −2,8 pp | 0,0% |
| CDA | 4 | 0,8% | 0,9% | −0,1 pp | 0,1% |
| SGP | 4 | 0,8% | 0,1% | +0,7 pp | 0,8% |
| 50PLUS | 3 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 0,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,6% | 0,3% | +0,2 pp | 0,2% |
| BBB | 2 | 0,4% | 1,0% | −0,6 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 0,6% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 0,3% |
| LP | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 0,4% |
| Splinter | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 0,2% |
| JA21 | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +12,0 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 419e van de 496 stembureaus: 0,1% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0050% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 823 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Sporthal Laan van Spartaan 512 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Gymzaal Ottho Heldringstraat 511 stemmen · DENK 30%
- Marius ten Catehof 513 stemmen · VVD 25%
- Zuiderlicht College Bovenbouw 508 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Marius ten Catehof 513 stemmen · VVD 20%
- Gymzaal Ottho Heldringstraat 506 stemmen · DENK 28%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.