Stembureau Stembureau Culturele Stichting Konya in Amsterdam (2022)
Postcode 1067 CE · Wijk Geuzenveld
Hier waren 439 kiezers toegelaten (0,1% van alle toegelaten kiezers in Amsterdam) en zijn 435 geldige stemmen uitgebracht. DENK werd hier de grootste met 45,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| DENK | 198 | 45,5% | 4,0% | +41,5 pp | 1,5% |
| PvdA | 45 | 10,3% | 17,6% | −7,2 pp | 0,1% |
| D66 | 34 | 7,8% | 13,8% | −6,0 pp | 0,1% |
| GROENLINKS | 26 | 6,0% | 14,8% | −8,8 pp | 0,1% |
| Amsterdam BIJ1 | 19 | 4,4% | 7,0% | −2,6 pp | 0,1% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 3,9% | 6,8% | −2,9 pp | 0,1% |
| SP | 16 | 3,7% | 4,3% | −0,6 pp | 0,1% |
| VVD | 14 | 3,2% | 10,5% | −7,3 pp | 0,0% |
| JA21 | 14 | 3,2% | 4,2% | −1,0 pp | 0,1% |
| Forum voor Democratie | 13 | 3,0% | 2,1% | +0,9 pp | 0,2% |
| Partij van de Ouderen (P.v.d.O.) | 7 | 1,6% | 1,7% | −0,0 pp | 0,1% |
| Volt | 7 | 1,6% | 4,3% | −2,7 pp | 0,0% |
| ChristenUnie | 5 | 1,1% | 1,5% | −0,3 pp | 0,1% |
| De Groenen Basis Piraten | 5 | 1,1% | 1,4% | −0,3 pp | 0,1% |
| Hart voor Vrijheid Amsterdam | 4 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 0,2% |
| CDA | 3 | 0,7% | 2,5% | −1,9 pp | 0,0% |
| Democratisch Socialisten Amsterdam | 3 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 0,2% |
| St3m | 2 | 0,5% | 0,5% | −0,0 pp | 0,1% |
| 50PLUS | 2 | 0,5% | 0,6% | −0,2 pp | 0,1% |
| 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 0,3% | |
| GO | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| De Republikeinse Politieke Partij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DFP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,5% | −0,5 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 3 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Süleyman Koyuncu (DENK) · 79 stemmen · 18,2% van alle stemmen hier
- Tunahan Kuzu (DENK) · 51 stemmen · 11,7% van alle stemmen hier
- Sheher Khan (DENK) · 30 stemmen · 6,9% van alle stemmen hier
- Marjolein Moorman (PvdA) · 24 stemmen · 5,5% van alle stemmen hier
- Emiel Bottenheft (Amsterdam BIJ1) · 13 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
- Annabel Nanninga (JA21) · 12 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
- Reinier van Dantzig (D66) · 10 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Nazmi Türkkol (D66) · 10 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Claire Martens (VVD) · 10 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Achraf El Johari (DENK) · 9 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Imane Nadif (GROENLINKS) · 8 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Remine Alberts-Oosterbaan (SP) · 8 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Mohamad Alkaduhimi (DENK) · 8 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Rutger Groot Wassink (GROENLINKS) · 7 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- A.H.J.W. van Schijndel (Forum voor Democratie) · 7 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +41,5 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 347e van de 589 stembureaus: 0,1% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0063% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 747 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 365 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 74 |
| Toegelaten kiezers | 439 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 439 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 4 (0,9%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,91% van de stembiljetten, tegen 0,89% in Amsterdam en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Stembureau Gymzaal bij school De Ark 436 stemmen · VVD 16%
- Stembureau Cultureel Centrum Meneer de Wit 433 stemmen · GROENLINKS 20%
- Stembureau Centrum voor Ouderen De Boeg 436 stemmen · GROENLINKS 14%
- Stembureau De Zuiderkerk 432 stemmen · PvdA 21%
- Stembureau Sporthal Wethouder Verheij 438 stemmen · PvdA 18%
- Stembureau Sporthal Gaasperdam 431 stemmen · PvdA 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.