Stembureau Dorpshuis Eethen in Altena (2023)
Postcode 4266 ER · Wijk Eethen
Hier zijn 880 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 282 | 32,0% | 29,1% | +3,0 pp | 2,7% |
| VVD | 108 | 12,3% | 12,6% | −0,4 pp | 2,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 106 | 12,0% | 12,8% | −0,8 pp | 2,3% |
| BBB | 104 | 11,8% | 4,8% | +7,0 pp | 5,9% |
| CDA | 60 | 6,8% | 5,9% | +0,9 pp | 2,8% |
| GroenLinks-PvdA | 46 | 5,2% | 6,1% | −0,9 pp | 2,1% |
| ChristenUnie | 33 | 3,8% | 5,5% | −1,8 pp | 1,6% |
| D66 | 29 | 3,3% | 2,7% | +0,6 pp | 3,0% |
| SP | 26 | 3,0% | 2,2% | +0,8 pp | 3,2% |
| SGP | 24 | 2,7% | 11,7% | −9,0 pp | 0,6% |
| Forum voor Democratie | 20 | 2,3% | 2,4% | −0,1 pp | 2,3% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,3% | 1,2% | +0,1 pp | 2,6% |
| 50PLUS | 8 | 0,9% | 0,4% | +0,5 pp | 5,1% |
| JA21 | 8 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 2,8% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,5% | 0,5% | −0,1 pp | 2,0% |
| Volt | 4 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 1,7% |
| DENK | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 2,2% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 15,4% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 33,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Altena, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −9,0 pp minder dan gemiddeld in Altena.
- Qua gewicht is dit het 27e van de 32 stembureaus: 2,4% van alle geldige stemmen in Altena en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 41 stemmen in Altena komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Altena
- Hervormd Centrum De Ark 990 stemmen · PVV 27%
- Dorpshuis Meeuwen 797 stemmen · PVV 22%
- De Dussenaar 1.049 stemmen · PVV 37%
- 't Buitenhoff Zalen & Partycentrum 658 stemmen · PVV 27%
- De HartenJager 1.077 stemmen · PVV 28%
- Gereformeerde Kerk De Hoeksteen 602 stemmen · PVV 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.