Stembureau Stembureau Ontmoetingscentrum De Brug in Alphen aan den Rijn (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2771 GR · Wijk Boskoop

Hier zijn 689 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 19,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 131 19,0% 13,7% +5,3 pp 1,4%
VVD 123 17,9% 15,9% +2,0 pp 1,1%
D66 100 14,5% 17,4% −2,9 pp 0,8%
PVV 96 13,9% 15,3% −1,4 pp 0,9%
GroenLinks-PvdA 63 9,1% 10,0% −0,8 pp 0,9%
JA21 44 6,4% 7,1% −0,7 pp 0,9%
Forum voor Democratie 28 4,1% 4,7% −0,7 pp 0,8%
SGP 25 3,6% 2,7% +1,0 pp 1,3%
ChristenUnie 19 2,8% 2,2% +0,5 pp 1,2%
SP 12 1,7% 1,4% +0,3 pp 1,2%
BBB 11 1,6% 2,2% −0,6 pp 0,7%
50PLUS 10 1,5% 1,5% −0,0 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 10 1,5% 1,6% −0,1 pp 0,9%
DENK 9 1,3% 2,2% −0,9 pp 0,6%
Volt 5 0,7% 0,9% −0,2 pp 0,8%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,7%
NSC 1 0,1% 0,4% −0,2 pp 0,4%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 3,3%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Alphen aan den Rijn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +5,3 pp meer dan gemiddeld in Alphen aan den Rijn.
  • Qua gewicht is dit het 60e van de 67 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Alphen aan den Rijn en 0,0066% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 102 stemmen in Alphen aan den Rijn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Alphen aan den Rijn

Alle stembureaus in Alphen aan den Rijn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.