Stembureau Stembureau Ontmoetingscentrum De Brug in Alphen aan den Rijn (2023)
Postcode 2771 GR · Wijk Boskoop
Hier zijn 426 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 23,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 100 | 23,5% | 18,9% | +4,6 pp | 0,8% |
| PVV | 80 | 18,8% | 23,1% | −4,3 pp | 0,5% |
| GroenLinks-PvdA | 60 | 14,1% | 12,4% | +1,7 pp | 0,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 40 | 9,4% | 12,2% | −2,8 pp | 0,5% |
| CDA | 35 | 8,2% | 4,3% | +3,9 pp | 1,2% |
| D66 | 28 | 6,6% | 6,4% | +0,2 pp | 0,6% |
| ChristenUnie | 19 | 4,5% | 2,6% | +1,8 pp | 1,0% |
| SGP | 14 | 3,3% | 2,6% | +0,7 pp | 0,8% |
| BBB | 13 | 3,1% | 3,9% | −0,9 pp | 0,5% |
| Volt | 12 | 2,8% | 1,5% | +1,4 pp | 1,2% |
| Forum voor Democratie | 7 | 1,6% | 2,3% | −0,6 pp | 0,4% |
| SP | 7 | 1,6% | 2,7% | −1,1 pp | 0,4% |
| Partij voor de Dieren | 6 | 1,4% | 2,0% | −0,6 pp | 0,4% |
| JA21 | 3 | 0,7% | 0,9% | −0,2 pp | 0,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,2% | 0,5% | −0,2 pp | 0,3% |
| Splinter | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 0 | 0,0% | 0,6% | −0,6 pp | 0,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 2,3% | −2,3 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Alphen aan den Rijn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,6 pp meer dan gemiddeld in Alphen aan den Rijn.
- Qua gewicht is dit het 75e van de 75 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Alphen aan den Rijn en 0,0041% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 163 stemmen in Alphen aan den Rijn komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Alphen aan den Rijn
- Stembureau MBO Rijnland 496 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Haci Bayram Camii Moskee 504 stemmen · DENK 30%
- Stembureau Onder Dak Kerkelijk zalencentrum 505 stemmen · VVD 23%
- Stembureau Pleyn68 507 stemmen · VVD 24%
- Stembureau Rijnzate 516 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Avanti Wielervereniging 530 stemmen · VVD 26%
Alle stembureaus in Alphen aan den Rijn
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.