Stembureau Woonzorgcentrum Buitenhaeghe in Almere (2025)
Postcode 1334 EL · Wijk Centrum Almere Buiten
Hier zijn 663 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 157 | 23,7% | 19,2% | +4,5 pp | 0,8% |
| D66 | 98 | 14,8% | 16,7% | −1,9 pp | 0,6% |
| GroenLinks-PvdA | 90 | 13,6% | 14,1% | −0,5 pp | 0,6% |
| VVD | 67 | 10,1% | 14,2% | −4,1 pp | 0,4% |
| CDA | 49 | 7,4% | 6,3% | +1,1 pp | 0,7% |
| Forum voor Democratie | 34 | 5,1% | 5,0% | +0,1 pp | 0,6% |
| JA21 | 30 | 4,5% | 5,7% | −1,2 pp | 0,5% |
| DENK | 27 | 4,1% | 5,4% | −1,3 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 20 | 3,0% | 1,6% | +1,5 pp | 1,2% |
| SP | 17 | 2,6% | 2,4% | +0,2 pp | 0,7% |
| 50PLUS | 16 | 2,4% | 1,8% | +0,6 pp | 0,9% |
| BIJ1 | 16 | 2,4% | 1,1% | +1,3 pp | 1,3% |
| BBB | 15 | 2,3% | 1,5% | +0,7 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 2,3% | 2,4% | −0,1 pp | 0,6% |
| SGP | 4 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 0,8% |
| NSC | 3 | 0,5% | 0,5% | −0,1 pp | 0,5% |
| Volt | 3 | 0,5% | 0,9% | −0,5 pp | 0,3% |
| FNP | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 3,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,2% | 0,2% | −0,1 pp | 0,4% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almere, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,5 pp meer dan gemiddeld in Almere.
- Qua gewicht is dit het 79e van de 99 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Almere en 0,0064% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 160 stemmen in Almere komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Almere
- Woonzorgcentrum De Overloop 690 stemmen · PVV 37%
- Gymzaal Amsterdamweg 662 stemmen · PVV 19%
- Buurtcentrum Cobra 693 stemmen · PVV 18%
- Drive-Through 1 Doemere 640 stemmen · PVV 23%
- School Crescendo 707 stemmen · D66 19%
- Sportzaal Basilicumweg 2 639 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.