Stembureau Taalcentrum Almere locatie Bloemenbuurt in Almere (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1338 WS · Wijk Bloemenbuurt

Hier zijn 930 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 191 20,5% 19,2% +1,3 pp 0,9%
GroenLinks-PvdA 137 14,7% 14,1% +0,7 pp 0,9%
D66 132 14,2% 16,7% −2,5 pp 0,7%
VVD 120 12,9% 14,2% −1,3 pp 0,8%
CDA 76 8,2% 6,3% +1,9 pp 1,1%
JA21 57 6,1% 5,7% +0,4 pp 0,9%
Forum voor Democratie 46 4,9% 5,0% −0,0 pp 0,9%
DENK 36 3,9% 5,4% −1,5 pp 0,6%
50PLUS 23 2,5% 1,8% +0,7 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 23 2,5% 2,4% +0,1 pp 0,9%
SP 22 2,4% 2,4% +0,0 pp 0,9%
ChristenUnie 20 2,2% 1,6% +0,6 pp 1,2%
BBB 18 1,9% 1,5% +0,4 pp 1,1%
Volt 13 1,4% 0,9% +0,5 pp 1,3%
SGP 8 0,9% 0,5% +0,4 pp 1,6%
BIJ1 3 0,3% 1,1% −0,8 pp 0,3%
NSC 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 0,5%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 0,8%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almere, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −2,5 pp minder dan gemiddeld in Almere.
  • Qua gewicht is dit het 55e van de 99 stembureaus: 0,9% van alle geldige stemmen in Almere en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 114 stemmen in Almere komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Almere

Alle stembureaus in Almere

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.