Stembureau Buurtcentrum Het Forum in Almere (2025)
Postcode 1338 AW · Wijk Faunabuurt
Hier zijn 1.108 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 304 | 27,4% | 19,2% | +8,2 pp | 1,5% |
| GroenLinks-PvdA | 160 | 14,4% | 14,1% | +0,4 pp | 1,1% |
| D66 | 142 | 12,8% | 16,7% | −3,9 pp | 0,8% |
| VVD | 111 | 10,0% | 14,2% | −4,2 pp | 0,7% |
| CDA | 67 | 6,0% | 6,3% | −0,2 pp | 1,0% |
| Forum voor Democratie | 67 | 6,0% | 5,0% | +1,1 pp | 1,3% |
| JA21 | 58 | 5,2% | 5,7% | −0,5 pp | 1,0% |
| DENK | 39 | 3,5% | 5,4% | −1,8 pp | 0,7% |
| SP | 33 | 3,0% | 2,4% | +0,6 pp | 1,3% |
| BBB | 31 | 2,8% | 1,5% | +1,3 pp | 1,9% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,8% | 2,4% | −0,6 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 19 | 1,7% | 1,6% | +0,1 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 18 | 1,6% | 1,8% | −0,1 pp | 1,0% |
| BIJ1 | 12 | 1,1% | 1,1% | −0,0 pp | 1,0% |
| SGP | 11 | 1,0% | 0,5% | +0,5 pp | 2,3% |
| Volt | 7 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 0,7% |
| NSC | 4 | 0,4% | 0,5% | −0,2 pp | 0,7% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 1,0% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,4% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,9% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,4% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almere, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,2 pp meer dan gemiddeld in Almere.
- Qua gewicht is dit het 39e van de 99 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Almere en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 96 stemmen in Almere komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Almere
- Buurtcentrum Meenten en Grienden 1.157 stemmen · PVV 24%
- Gymzaal Johan Jongkindstraat 1 1.087 stemmen · PVV 24%
- Huis van de Waterwijk 1.164 stemmen · PVV 26%
- MBO College Poort 1.081 stemmen · D66 22%
- Stadhuis 2 1.170 stemmen · D66 19%
- School Bommelstein 1.068 stemmen · D66 19%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.