Hoe stemde Hofkamp in Almelo?

Ook bekijken: 2022

Met stembureaus in onder meer: Kollenveld, Hofkamp West

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 3 stembureaus in Hofkamp 1.968 geldige stemmen uitgebracht (7,2% van alle stemmen in Almelo). VVD werd hier de grootste met 21,0%. Vergeleken met heel Almelo scoorden VVD (+8,1 pp) en Democraten.nu Almelo (+2,9 pp) hier hoger en DENK (−2,6 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
VVD 414 21,0% 12,9% +8,1 pp
CDA 257 13,1% 11,4% +1,6 pp
Lokaal Almelo Samen 220 11,2% 11,3% −0,1 pp
GroenLinks-PvdA 195 9,9% 11,1% −1,2 pp
Democraten.nu Almelo 165 8,4% 5,5% +2,9 pp
D66 116 5,9% 5,0% +0,9 pp
Almelo Centraal 105 5,3% 3,9% +1,4 pp
Forum voor Democratie 96 4,9% 7,3% −2,4 pp
ChristenUnie 87 4,4% 5,6% −1,2 pp
PVV 76 3,9% 6,0% −2,1 pp
Leefbaar Almelo 45 2,3% 2,0% +0,3 pp
PVA 41 2,1% 3,6% −1,5 pp
50PLUS 38 1,9% 2,4% −0,5 pp
(16) 31 1,6% 2,9% −1,4 pp
SP 28 1,4% 2,0% −0,5 pp
DENK 25 1,3% 3,8% −2,6 pp
16 0,8% 2,3% −1,5 pp
Volt 13 0,7% 0,9% −0,3 pp
Blanco en ongeldig11Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Hofkamp

Andere wijken in Almelo

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Almelo · Alle stembureaus