Stembureau Stembureau De Blekerij in Alkmaar (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1814 TJ · Wijk Zuid

Hier zijn 1.080 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 265 24,5% 20,8% +3,7 pp 1,9%
GroenLinks-PvdA 189 17,5% 16,3% +1,2 pp 1,7%
PVV 146 13,5% 13,0% +0,5 pp 1,7%
VVD 130 12,0% 14,4% −2,3 pp 1,3%
CDA 86 8,0% 8,9% −1,0 pp 1,4%
JA21 69 6,4% 6,1% +0,3 pp 1,7%
Forum voor Democratie 59 5,5% 5,2% +0,2 pp 1,7%
Partij voor de Dieren 35 3,2% 2,7% +0,6 pp 1,9%
SP 30 2,8% 2,4% +0,4 pp 1,9%
50PLUS 15 1,4% 1,6% −0,2 pp 1,4%
Volt 15 1,4% 1,3% +0,1 pp 1,8%
DENK 11 1,0% 2,2% −1,2 pp 0,7%
BBB 9 0,8% 2,4% −1,6 pp 0,6%
ChristenUnie 6 0,6% 0,8% −0,3 pp 1,1%
Vrede voor Dieren 4 0,4% 0,2% +0,1 pp 2,5%
Piratenpartij 3 0,3% 0,1% +0,1 pp 3,0%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 0,9%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,2%
NSC 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,7%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,6%
NL PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,5%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Alkmaar, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +3,7 pp meer dan gemiddeld in Alkmaar.
  • Qua gewicht is dit het 34e van de 62 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Alkmaar en 0,0104% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 63 stemmen in Alkmaar komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Alkmaar

Alle stembureaus in Alkmaar

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.