Stembureau Stembureau Brandweerkazerne Koedijk in Alkmaar (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1831 BX · Wijk Daalmeer/Koedijk

Hier zijn 1.149 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 287 25,0% 20,8% +4,2 pp 2,1%
GroenLinks-PvdA 221 19,2% 19,8% −0,6 pp 1,7%
VVD 162 14,1% 15,6% −1,5 pp 1,6%
Nieuw Sociaal Contract 118 10,3% 11,3% −1,0 pp 1,6%
D66 78 6,8% 7,7% −0,9 pp 1,5%
SP 62 5,4% 4,1% +1,3 pp 2,3%
BBB 52 4,5% 3,8% +0,7 pp 2,1%
Forum voor Democratie 36 3,1% 3,0% +0,1 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 31 2,7% 3,1% −0,4 pp 1,5%
Volt 30 2,6% 1,9% +0,7 pp 2,4%
CDA 14 1,2% 2,4% −1,2 pp 0,9%
JA21 14 1,2% 0,8% +0,4 pp 2,6%
ChristenUnie 10 0,9% 0,9% −0,0 pp 1,7%
50PLUS 9 0,8% 0,7% +0,0 pp 1,8%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,7% 0,7% +0,0 pp 1,8%
DENK 3 0,3% 2,1% −1,8 pp 0,2%
PartijvdSport 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 5,3%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 3,0%
Splinter 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 2,6%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 2,4%
BIJ1 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,4%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Alkmaar, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,2 pp meer dan gemiddeld in Alkmaar.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 67 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Alkmaar en 0,0112% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 58 stemmen in Alkmaar komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Alkmaar

Alle stembureaus in Alkmaar

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.