Stembureau Kruisakkers 36A in Aa en Hunze (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 9468 BJ · Wijk Annen

Hier zijn 1.036 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 23,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 242 23,4% 17,4% +6,0 pp 7,7%
VVD 203 19,6% 18,7% +0,9 pp 6,0%
GroenLinks-PvdA 153 14,8% 15,0% −0,2 pp 5,7%
PVV 106 10,2% 12,9% −2,6 pp 4,6%
CDA 86 8,3% 10,4% −2,1 pp 4,6%
JA21 61 5,9% 5,1% +0,8 pp 6,6%
BBB 51 4,9% 5,9% −0,9 pp 4,8%
Forum voor Democratie 40 3,9% 4,9% −1,0 pp 4,6%
SP 36 3,5% 2,8% +0,7 pp 7,2%
50PLUS 14 1,4% 1,5% −0,2 pp 5,1%
Partij voor de Dieren 14 1,4% 1,9% −0,5 pp 4,1%
Volt 11 1,1% 1,1% −0,0 pp 5,6%
ChristenUnie 10 1,0% 1,3% −0,3 pp 4,4%
NSC 4 0,4% 0,4% +0,0 pp 6,1%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,2%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,7%
DENK 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,2%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
SGP 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,5%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Aa en Hunze, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,0 pp meer dan gemiddeld in Aa en Hunze.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 24 stembureaus: 5,8% van alle geldige stemmen in Aa en Hunze en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Aa en Hunze komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Aa en Hunze

Alle stembureaus in Aa en Hunze

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.