Stembureau De Ziel 86 in Aa en Hunze (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 9451 CT · Wijk Rolde

Hier zijn 930 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 18,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 170 18,3% 18,7% −0,4 pp 5,1%
D66 140 15,1% 17,4% −2,3 pp 4,5%
PVV 140 15,1% 12,9% +2,2 pp 6,1%
GroenLinks-PvdA 132 14,2% 15,0% −0,8 pp 4,9%
CDA 105 11,3% 10,4% +0,9 pp 5,6%
BBB 55 5,9% 5,9% +0,0 pp 5,2%
JA21 54 5,8% 5,1% +0,7 pp 5,9%
Forum voor Democratie 43 4,6% 4,9% −0,2 pp 4,9%
SP 28 3,0% 2,8% +0,3 pp 5,6%
Partij voor de Dieren 27 2,9% 1,9% +1,0 pp 7,9%
50PLUS 14 1,5% 1,5% −0,0 pp 5,1%
Volt 8 0,9% 1,1% −0,2 pp 4,1%
ChristenUnie 7 0,8% 1,3% −0,5 pp 3,1%
DENK 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 6,5%
NSC 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 3,0%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,2%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,5%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Aa en Hunze, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −2,3 pp minder dan gemiddeld in Aa en Hunze.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 24 stembureaus: 5,2% van alle geldige stemmen in Aa en Hunze en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Aa en Hunze komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Aa en Hunze

Alle stembureaus in Aa en Hunze

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.