De grootste partij per gemeente
De grootste partijen in de 340 gemeenten die we volgen: PVV: 158, D66: 79, VVD: 41, CDA: 38, SGP: 16.
Aantal keer grootste
- PVV: 158
- D66: 79
- VVD: 41
- CDA: 38
- SGP: 16
- GroenLinks-PvdA: 8
Per gemeente
| Gemeente | Grootste partij | Aandeel stemmen | Zetels |
|---|---|---|---|
| 's-Hertogenbosch | D66 | 22,3% | 0 van 0 |
| Aa en Hunze | VVD | 18,7% | 0 van 0 |
| Aalsmeer | VVD | 23,0% | 0 van 0 |
| Aalten | CDA | 23,2% | 0 van 0 |
| Achtkarspelen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 26,6% | 0 van 0 |
| Alblasserdam | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 18,0% | 0 van 0 |
| Albrandswaard | VVD | 18,5% | 0 van 0 |
| Alkmaar | D66 | 20,8% | 0 van 0 |
| Almelo | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,1% | 0 van 0 |
| Almere | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,2% | 0 van 0 |
| Alphen aan den Rijn | D66 | 17,4% | 0 van 0 |
| Alphen-Chaam | VVD | 22,5% | 0 van 0 |
| Altena | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,4% | 0 van 0 |
| Ameland | CDA | 16,1% | 0 van 0 |
| Amersfoort | D66 | 21,9% | 0 van 0 |
| Amstelveen | D66 | 23,9% | 0 van 0 |
| Amsterdam | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 27,1% | 0 van 0 |
| Apeldoorn | D66 | 17,5% | 0 van 0 |
| Arnhem | D66 | 21,6% | 0 van 0 |
| Assen | D66 | 17,6% | 0 van 0 |
| Asten | VVD | 19,5% | 0 van 0 |
| Baarle-Nassau | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,6% | 0 van 0 |
| Baarn | D66 | 22,2% | 0 van 0 |
| Barendrecht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,4% | 0 van 0 |
| Barneveld | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 24,8% | 0 van 0 |
| Beek | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,5% | 0 van 0 |
| Beekdaelen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 25,6% | 0 van 0 |
| Beesel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 29,0% | 0 van 0 |
| Berg en Dal | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,8% | 0 van 0 |
| Bergeijk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,0% | 0 van 0 |
| Bergen NH | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 28,9% | 0 van 0 |
| Bergen NH | VVD | 19,7% | 0 van 0 |
| Bergen op Zoom | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,2% | 0 van 0 |
| Berkelland | CDA | 15,9% | 0 van 0 |
| Bernheze | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,2% | 0 van 0 |
| Best | D66 | 19,5% | 0 van 0 |
| Beuningen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,3% | 0 van 0 |
| Beverwijk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,6% | 0 van 0 |
| Bladel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,4% | 0 van 0 |
| Blaricum | VVD | 31,9% | 0 van 0 |
| Bloemendaal | D66 | 28,5% | 0 van 0 |
| Bodegraven-Reeuwijk | VVD | 16,5% | 0 van 0 |
| Boekel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,9% | 0 van 0 |
| Borger-Odoorn | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,4% | 0 van 0 |
| Borne | CDA | 18,7% | 0 van 0 |
| Borsele | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 16,9% | 0 van 0 |
| Boxtel | D66 | 19,2% | 0 van 0 |
| Breda | D66 | 23,9% | 0 van 0 |
| Bronckhorst | CDA | 16,9% | 0 van 0 |
| Brummen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,6% | 0 van 0 |
| Brunssum | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 34,1% | 0 van 0 |
| Bunnik | D66 | 23,1% | 0 van 0 |
| Bunschoten | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,4% | 0 van 0 |
| Buren | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,3% | 0 van 0 |
| Capelle aan den IJssel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,7% | 0 van 0 |
| Castricum | D66 | 21,5% | 0 van 0 |
| Coevorden | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,4% | 0 van 0 |
| Cranendonck | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,3% | 0 van 0 |
| Culemborg | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 19,4% | 0 van 0 |
| Dalfsen | CDA | 22,0% | 0 van 0 |
| Dantumadiel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,4% | 0 van 0 |
| De Bilt | D66 | 23,8% | 0 van 0 |
| De Fryske Marren | CDA | 18,4% | 0 van 0 |
| De Ronde Venen | VVD | 21,8% | 0 van 0 |
| De Wolden | VVD | 17,4% | 0 van 0 |
| Delft | D66 | 25,3% | 0 van 0 |
| Den Haag | D66 | 19,9% | 0 van 0 |
| Den Helder | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,2% | 0 van 0 |
| Deurne | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,8% | 0 van 0 |
| Deventer | D66 | 20,6% | 0 van 0 |
| Diemen | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 23,0% | 0 van 0 |
| Dijk en Waard | D66 | 17,9% | 0 van 0 |
| Dinkelland | CDA | 22,6% | 0 van 0 |
| Doesburg | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,1% | 0 van 0 |
| Doetinchem | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,3% | 0 van 0 |
| Dongen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,8% | 0 van 0 |
| Dordrecht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,7% | 0 van 0 |
| Drechterland | VVD | 18,9% | 0 van 0 |
| Drimmelen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,1% | 0 van 0 |
| Dronten | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,5% | 0 van 0 |
| Druten | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,1% | 0 van 0 |
| Duiven | VVD | 18,6% | 0 van 0 |
| Echt-Susteren | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 30,0% | 0 van 0 |
| Edam-Volendam | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 28,5% | 0 van 0 |
| Ede | CDA | 14,0% | 0 van 0 |
| Eemnes | VVD | 21,0% | 0 van 0 |
| Eemsdelta | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,3% | 0 van 0 |
| Eersel | CDA | 19,2% | 0 van 0 |
| Eijsden-Margraten | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,3% | 0 van 0 |
| Eindhoven | D66 | 22,2% | 0 van 0 |
| Elburg | CDA | 17,6% | 0 van 0 |
| Emmen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 28,2% | 0 van 0 |
| Enkhuizen | D66 | 17,8% | 0 van 0 |
| Enschede | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,5% | 0 van 0 |
| Epe | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,0% | 0 van 0 |
| Ermelo | CDA | 19,9% | 0 van 0 |
| Etten-Leur | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,6% | 0 van 0 |
| Geertruidenberg | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 27,3% | 0 van 0 |
| Geldrop-Mierlo | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,8% | 0 van 0 |
| Gemert-Bakel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,9% | 0 van 0 |
| Gennep | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,8% | 0 van 0 |
| Gilze en Rijen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,8% | 0 van 0 |
| Goeree-Overflakkee | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,1% | 0 van 0 |
| Goes | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 14,8% | 0 van 0 |
| Goirle | D66 | 20,4% | 0 van 0 |
| Gooise Meren | D66 | 28,1% | 0 van 0 |
| Gorinchem | D66 | 16,6% | 0 van 0 |
| Gouda | D66 | 18,0% | 0 van 0 |
| Groningen | D66 | 24,4% | 0 van 0 |
| Gulpen-Wittem | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,4% | 0 van 0 |
| Haaksbergen | CDA | 18,4% | 0 van 0 |
| Haarlem | D66 | 25,5% | 0 van 0 |
| Haarlemmermeer | VVD | 20,0% | 0 van 0 |
| Halderberge | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 25,1% | 0 van 0 |
| Hardenberg | CDA | 19,5% | 0 van 0 |
| Harderwijk | CDA | 16,6% | 0 van 0 |
| Hardinxveld-Giessendam | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 21,6% | 0 van 0 |
| Harlingen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,3% | 0 van 0 |
| Hattem | CDA | 18,9% | 0 van 0 |
| Heemskerk | D66 | 18,4% | 0 van 0 |
| Heemstede | D66 | 29,5% | 0 van 0 |
| Heerde | CDA | 19,8% | 0 van 0 |
| Heerenveen | D66 | 16,2% | 0 van 0 |
| Heerlen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 30,0% | 0 van 0 |
| Heeze-Leende | VVD | 18,6% | 0 van 0 |
| Heiloo | D66 | 23,9% | 0 van 0 |
| Hellendoorn | CDA | 23,2% | 0 van 0 |
| Helmond | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,9% | 0 van 0 |
| Hendrik-Ido-Ambacht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,2% | 0 van 0 |
| Het Hogeland | CDA | 15,7% | 0 van 0 |
| Heumen | D66 | 22,0% | 0 van 0 |
| Heusden | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,9% | 0 van 0 |
| Hillegom | VVD | 18,4% | 0 van 0 |
| Hilvarenbeek | VVD | 19,9% | 0 van 0 |
| Hilversum | D66 | 24,3% | 0 van 0 |
| Hoeksche Waard | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,6% | 0 van 0 |
| Hof van Twente | CDA | 17,8% | 0 van 0 |
| Hollands Kroon | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,8% | 0 van 0 |
| Hoogeveen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,3% | 0 van 0 |
| Hoorn | D66 | 19,6% | 0 van 0 |
| Horst aan de Maas | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,4% | 0 van 0 |
| Houten | D66 | 21,3% | 0 van 0 |
| Huizen | VVD | 19,4% | 0 van 0 |
| Hulst | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,0% | 0 van 0 |
| IJsselstein | D66 | 19,5% | 0 van 0 |
| Kaag en Braassem | VVD | 19,5% | 0 van 0 |
| Kampen | CDA | 17,0% | 0 van 0 |
| Kapelle | CDA | 16,4% | 0 van 0 |
| Katwijk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,0% | 0 van 0 |
| Kerkrade | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 37,4% | 0 van 0 |
| Koggenland | VVD | 19,7% | 0 van 0 |
| Krimpen aan den IJssel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,2% | 0 van 0 |
| Krimpenerwaard | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 15,6% | 0 van 0 |
| Laarbeek | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,5% | 0 van 0 |
| Land van Cuijk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,4% | 0 van 0 |
| Landgraaf | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 34,7% | 0 van 0 |
| Landsmeer | VVD | 18,3% | 0 van 0 |
| Lansingerland | VVD | 18,8% | 0 van 0 |
| Laren | VVD | 38,1% | 0 van 0 |
| Leeuwarden | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 18,4% | 0 van 0 |
| Leiden | D66 | 24,9% | 0 van 0 |
| Leiderdorp | D66 | 21,7% | 0 van 0 |
| Leidschendam-Voorburg | D66 | 23,2% | 0 van 0 |
| Lelystad | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,4% | 0 van 0 |
| Leudal | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,1% | 0 van 0 |
| Leusden | D66 | 21,3% | 0 van 0 |
| Lingewaard | D66 | 19,8% | 0 van 0 |
| Lisse | VVD | 18,7% | 0 van 0 |
| Lochem | D66 | 19,3% | 0 van 0 |
| Loon op Zand | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,5% | 0 van 0 |
| Lopik | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,8% | 0 van 0 |
| Losser | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,2% | 0 van 0 |
| Maasdriel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 27,0% | 0 van 0 |
| Maasgouw | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 26,6% | 0 van 0 |
| Maashorst | D66 | 19,8% | 0 van 0 |
| Maassluis | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,5% | 0 van 0 |
| Maastricht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,8% | 0 van 0 |
| Medemblik | VVD | 17,7% | 0 van 0 |
| Meerssen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,2% | 0 van 0 |
| Meierijstad | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,1% | 0 van 0 |
| Meppel | D66 | 16,8% | 0 van 0 |
| Middelburg | D66 | 16,3% | 0 van 0 |
| Midden-Delfland | CDA | 18,8% | 0 van 0 |
| Midden-Drenthe | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 16,7% | 0 van 0 |
| Midden-Groningen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,7% | 0 van 0 |
| Moerdijk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,0% | 0 van 0 |
| Molenlanden | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 18,4% | 0 van 0 |
| Montferland | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,2% | 0 van 0 |
| Montfoort | VVD | 17,7% | 0 van 0 |
| Mook en Middelaar | D66 | 22,7% | 0 van 0 |
| Neder-Betuwe | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 34,1% | 0 van 0 |
| Nederweert | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,5% | 0 van 0 |
| Nieuwegein | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,5% | 0 van 0 |
| Nieuwkoop | VVD | 19,0% | 0 van 0 |
| Nijkerk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,3% | 0 van 0 |
| Nijmegen | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 27,0% | 0 van 0 |
| Nissewaard | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 27,9% | 0 van 0 |
| Noardeast-Fryslân | CDA | 20,7% | 0 van 0 |
| Noord-Beveland | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,2% | 0 van 0 |
| Noordenveld | D66 | 18,2% | 0 van 0 |
| Noordoostpolder | CDA | 17,4% | 0 van 0 |
| Nuenen, Gerwen en Nederwetten | D66 | 22,4% | 0 van 0 |
| Nunspeet | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 25,0% | 0 van 0 |
| Oegstgeest | D66 | 27,1% | 0 van 0 |
| Oirschot | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,1% | 0 van 0 |
| Oisterwijk | VVD | 23,0% | 0 van 0 |
| Oldambt | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 27,2% | 0 van 0 |
| Oldebroek | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,6% | 0 van 0 |
| Oldenzaal | CDA | 17,2% | 0 van 0 |
| Olst-Wijhe | CDA | 15,6% | 0 van 0 |
| Ommen | CDA | 22,1% | 0 van 0 |
| Oost Gelre | CDA | 20,3% | 0 van 0 |
| Oosterhout | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,5% | 0 van 0 |
| Ooststellingwerf | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,9% | 0 van 0 |
| Oostzaan | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,1% | 0 van 0 |
| Opmeer | VVD | 18,0% | 0 van 0 |
| Opsterland | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 16,2% | 0 van 0 |
| Oss | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,9% | 0 van 0 |
| Oude IJsselstreek | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,4% | 0 van 0 |
| Ouder-Amstel | D66 | 24,8% | 0 van 0 |
| Oudewater | VVD | 17,7% | 0 van 0 |
| Overbetuwe | D66 | 19,2% | 0 van 0 |
| Papendrecht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,2% | 0 van 0 |
| Peel en Maas | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 25,1% | 0 van 0 |
| Pekela | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 36,0% | 0 van 0 |
| Pijnacker-Nootdorp | D66 | 20,1% | 0 van 0 |
| Purmerend | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,5% | 0 van 0 |
| Putten | CDA | 18,5% | 0 van 0 |
| Raalte | CDA | 22,2% | 0 van 0 |
| Reimerswaal | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 36,2% | 0 van 0 |
| Renkum | D66 | 21,7% | 0 van 0 |
| Renswoude | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 22,3% | 0 van 0 |
| Reusel-De Mierden | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,4% | 0 van 0 |
| Rheden | D66 | 19,4% | 0 van 0 |
| Rhenen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,5% | 0 van 0 |
| Ridderkerk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,4% | 0 van 0 |
| Rijssen-Holten | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 23,6% | 0 van 0 |
| Rijswijk | D66 | 19,4% | 0 van 0 |
| Roerdalen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 30,7% | 0 van 0 |
| Roermond | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,9% | 0 van 0 |
| Roosendaal | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,5% | 0 van 0 |
| Rotterdam | D66 | 18,0% | 0 van 0 |
| Rozendaal | D66 | 29,1% | 0 van 0 |
| Rucphen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 46,2% | 0 van 0 |
| Schagen | VVD | 19,0% | 0 van 0 |
| Scherpenzeel | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 21,7% | 0 van 0 |
| Schiedam | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,3% | 0 van 0 |
| Schiermonnikoog | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 22,1% | 0 van 0 |
| Schouwen-Duiveland | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 16,6% | 0 van 0 |
| Simpelveld | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 30,7% | 0 van 0 |
| Sint-Michielsgestel | D66 | 20,5% | 0 van 0 |
| Sittard-Geleen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 26,3% | 0 van 0 |
| Sliedrecht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,9% | 0 van 0 |
| Sluis | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,1% | 0 van 0 |
| Smallingerland | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,4% | 0 van 0 |
| Soest | D66 | 20,3% | 0 van 0 |
| Someren | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,4% | 0 van 0 |
| Son en Breugel | D66 | 20,4% | 0 van 0 |
| Stadskanaal | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 26,5% | 0 van 0 |
| Staphorst | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 32,9% | 0 van 0 |
| Stede Broec | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,7% | 0 van 0 |
| Steenbergen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 28,7% | 0 van 0 |
| Steenwijkerland | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,9% | 0 van 0 |
| Stein | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 29,6% | 0 van 0 |
| Stichtse Vecht | D66 | 19,4% | 0 van 0 |
| Súdwest-Fryslân | CDA | 17,4% | 0 van 0 |
| Terneuzen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,0% | 0 van 0 |
| Terschelling | D66 | 18,7% | 0 van 0 |
| Texel | VVD | 16,0% | 0 van 0 |
| Teylingen | D66 | 21,1% | 0 van 0 |
| Tholen | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 24,8% | 0 van 0 |
| Tiel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,0% | 0 van 0 |
| Tilburg | D66 | 20,7% | 0 van 0 |
| Tubbergen | CDA | 22,6% | 0 van 0 |
| Twenterand | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 25,3% | 0 van 0 |
| Tynaarlo | D66 | 22,6% | 0 van 0 |
| Tytsjerksteradiel | CDA | 19,5% | 0 van 0 |
| Uitgeest | D66 | 20,4% | 0 van 0 |
| Uithoorn | VVD | 18,6% | 0 van 0 |
| Urk | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 54,2% | 0 van 0 |
| Utrecht | D66 | 26,7% | 0 van 0 |
| Utrechtse Heuvelrug | D66 | 21,8% | 0 van 0 |
| Vaals | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,8% | 0 van 0 |
| Valkenburg aan de Geul | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,2% | 0 van 0 |
| Valkenswaard | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,2% | 0 van 0 |
| Veendam | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 24,7% | 0 van 0 |
| Veenendaal | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 15,4% | 0 van 0 |
| Veere | CDA | 17,6% | 0 van 0 |
| Veldhoven | VVD | 18,8% | 0 van 0 |
| Velsen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,1% | 0 van 0 |
| Venlo | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 27,6% | 0 van 0 |
| Venray | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,1% | 0 van 0 |
| Vijfheerenlanden | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,5% | 0 van 0 |
| Vlaardingen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 20,9% | 0 van 0 |
| Vlieland | D66 | 21,0% | 0 van 0 |
| Vlissingen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,8% | 0 van 0 |
| Voerendaal | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,2% | 0 van 0 |
| Voorne aan Zee | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,0% | 0 van 0 |
| Voorschoten | D66 | 23,5% | 0 van 0 |
| Voorst | VVD | 17,4% | 0 van 0 |
| Vught | D66 | 24,7% | 0 van 0 |
| Waadhoeke | CDA | 17,2% | 0 van 0 |
| Waalre | D66 | 23,8% | 0 van 0 |
| Waalwijk | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,8% | 0 van 0 |
| Waddinxveen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 16,7% | 0 van 0 |
| Wageningen | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 28,9% | 0 van 0 |
| Wassenaar | VVD | 28,8% | 0 van 0 |
| Waterland | D66 | 17,8% | 0 van 0 |
| Weert | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 22,2% | 0 van 0 |
| West Betuwe | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,1% | 0 van 0 |
| West Maas en Waal | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 23,6% | 0 van 0 |
| Westerkwartier | CDA | 16,8% | 0 van 0 |
| Westerveld | VVD | 16,1% | 0 van 0 |
| Westervoort | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,0% | 0 van 0 |
| Westerwolde | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 27,0% | 0 van 0 |
| Westland | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,2% | 0 van 0 |
| Weststellingwerf | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,1% | 0 van 0 |
| Wierden | CDA | 22,6% | 0 van 0 |
| Wijchen | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,4% | 0 van 0 |
| Wijdemeren | VVD | 22,5% | 0 van 0 |
| Wijk bij Duurstede | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,6% | 0 van 0 |
| Winterswijk | VVD | 16,4% | 0 van 0 |
| Woensdrecht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 26,8% | 0 van 0 |
| Woerden | D66 | 18,3% | 0 van 0 |
| Wormerland | D66 | 18,5% | 0 van 0 |
| Woudenberg | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 19,7% | 0 van 0 |
| Zaanstad | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 18,2% | 0 van 0 |
| Zaltbommel | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 17,3% | 0 van 0 |
| Zandvoort | VVD | 23,1% | 0 van 0 |
| Zeewolde | VVD | 16,8% | 0 van 0 |
| Zeist | D66 | 23,9% | 0 van 0 |
| Zevenaar | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,1% | 0 van 0 |
| Zoetermeer | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 19,7% | 0 van 0 |
| Zoeterwoude | D66 | 20,0% | 0 van 0 |
| Zuidplas | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 16,4% | 0 van 0 |
| Zundert | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,0% | 0 van 0 |
| Zutphen | GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) | 19,8% | 0 van 0 |
| Zwartewaterland | Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) | 22,4% | 0 van 0 |
| Zwijndrecht | PVV (Partij voor de Vrijheid) | 21,2% | 0 van 0 |
| Zwolle | D66 | 20,9% | 0 van 0 |