Stembureau Stembureau Woonzorgcentrum De Kievitsbloem in Zwolle (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8014 XP · Wijk Ittersum

Hier zijn 1.575 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 345 21,9% 16,1% +5,8 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 293 18,6% 22,0% −3,4 pp 1,6%
Nieuw Sociaal Contract 264 16,8% 13,7% +3,1 pp 2,3%
VVD 176 11,2% 12,8% −1,6 pp 1,7%
ChristenUnie 87 5,5% 6,1% −0,6 pp 1,7%
SP 77 4,9% 3,1% +1,8 pp 3,0%
D66 71 4,5% 7,8% −3,2 pp 1,1%
BBB 62 3,9% 3,2% +0,7 pp 2,3%
CDA 61 3,9% 3,2% +0,7 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 35 2,2% 3,0% −0,7 pp 1,4%
Forum voor Democratie 23 1,5% 2,1% −0,6 pp 1,3%
Volt 23 1,5% 2,2% −0,8 pp 1,3%
50PLUS 15 1,0% 0,3% +0,6 pp 5,2%
SGP 11 0,7% 1,2% −0,5 pp 1,2%
DENK 10 0,6% 1,4% −0,8 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,4% 0,4% −0,0 pp 1,7%
BIJ1 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,4%
JA21 5 0,3% 0,5% −0,2 pp 1,2%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,5%
Splinter 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,5%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,8%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zwolle, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,8 pp meer dan gemiddeld in Zwolle.
  • Qua gewicht is dit het 11e van de 71 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Zwolle en 0,0153% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 52 stemmen in Zwolle komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zwolle

Alle stembureaus in Zwolle

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.