Stembureau Kerkgebouw de Hoeksteen in Zwijndrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3332 JA · Wijk Walburg

Hier zijn 958 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 167 17,4% 21,2% −3,7 pp 3,1%
CDA 153 16,0% 12,8% +3,2 pp 4,7%
VVD 151 15,8% 13,4% +2,4 pp 4,5%
D66 124 12,9% 12,4% +0,6 pp 4,0%
GroenLinks-PvdA 88 9,2% 8,0% +1,2 pp 4,4%
JA21 64 6,7% 7,9% −1,2 pp 3,2%
SGP 63 6,6% 4,5% +2,1 pp 5,5%
Forum voor Democratie 40 4,2% 5,2% −1,1 pp 3,0%
ChristenUnie 36 3,8% 3,5% +0,2 pp 4,1%
50PLUS 20 2,1% 2,2% −0,1 pp 3,6%
BBB 12 1,3% 1,3% −0,1 pp 3,6%
DENK 12 1,3% 3,2% −2,0 pp 1,5%
Partij voor de Dieren 10 1,0% 1,2% −0,2 pp 3,2%
SP 6 0,6% 1,5% −0,9 pp 1,6%
Volt 4 0,4% 0,5% −0,1 pp 3,0%
Piratenpartij 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 13,6%
NSC 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 2,3%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,8%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,1%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 2,6%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zwijndrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,7 pp minder dan gemiddeld in Zwijndrecht.
  • Qua gewicht is dit het 15e van de 26 stembureaus: 3,8% van alle geldige stemmen in Zwijndrecht en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Zwijndrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zwijndrecht

Alle stembureaus in Zwijndrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.