Stembureau Stembureau Vrije School Zutphen VO in Zutphen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7206 DG · Wijk Zuidwijken

Hier zijn 786 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 24,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 196 24,9% 19,8% +5,1 pp 3,1%
D66 174 22,1% 19,8% +2,4 pp 2,8%
PVV 90 11,5% 13,6% −2,2 pp 2,1%
CDA 65 8,3% 9,8% −1,6 pp 2,1%
VVD 56 7,1% 10,8% −3,7 pp 1,6%
Forum voor Democratie 41 5,2% 4,8% +0,5 pp 2,7%
JA21 35 4,5% 4,8% −0,3 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 29 3,7% 3,2% +0,5 pp 2,9%
SP 23 2,9% 3,1% −0,2 pp 2,4%
BBB 12 1,5% 2,2% −0,7 pp 1,7%
50PLUS 10 1,3% 1,5% −0,3 pp 2,1%
BIJ1 10 1,3% 0,3% +1,0 pp 10,9%
Volt 10 1,3% 1,3% −0,1 pp 2,4%
ChristenUnie 7 0,9% 1,6% −0,7 pp 1,4%
Vrede voor Dieren 7 0,9% 0,3% +0,6 pp 7,8%
BVNL 6 0,8% 0,2% +0,6 pp 10,7%
DENK 6 0,8% 1,7% −0,9 pp 1,2%
SGP 6 0,8% 0,5% +0,3 pp 4,2%
NSC 3 0,4% 0,4% −0,0 pp 2,3%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zutphen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,1 pp meer dan gemiddeld in Zutphen.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 31 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Zutphen en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Zutphen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zutphen

Alle stembureaus in Zutphen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.