Stembureau Stembureau Stadhuis - ingang perronzijde Randstadrail - 2 in Zoetermeer (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2711 EB · Wijk Stadscentrum

Hier zijn 1.175 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 342 29,1% 28,6% +0,5 pp 1,7%
VVD 196 16,7% 17,2% −0,5 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 155 13,2% 13,2% −0,0 pp 1,6%
Nieuw Sociaal Contract 151 12,9% 12,5% +0,3 pp 1,7%
D66 69 5,9% 5,7% +0,2 pp 1,7%
SP 49 4,2% 3,5% +0,7 pp 2,0%
DENK 43 3,7% 2,7% +1,0 pp 2,3%
Forum voor Democratie 33 2,8% 2,9% −0,1 pp 1,6%
CDA 30 2,6% 2,4% +0,1 pp 1,7%
BBB 21 1,8% 2,5% −0,7 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 20 1,7% 2,1% −0,4 pp 1,4%
Volt 15 1,3% 1,2% +0,1 pp 1,7%
50PLUS 11 0,9% 0,7% +0,3 pp 2,4%
ChristenUnie 10 0,9% 1,6% −0,8 pp 0,9%
JA21 9 0,8% 0,8% −0,0 pp 1,6%
SGP 6 0,5% 1,0% −0,5 pp 0,9%
BIJ1 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,4%
Nederland met een PLAN 4 0,3% 0,1% +0,3 pp 7,5%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,5% −0,3 pp 0,8%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 3,7%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 3,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,5%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zoetermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SP haalde hier +0,7 pp meer dan gemiddeld in Zoetermeer.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 75 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Zoetermeer en 0,0114% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 61 stemmen in Zoetermeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zoetermeer

Alle stembureaus in Zoetermeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.