Stembureau Stembureau Tent NS Station (B) in Zandvoort (2025)
Postcode 2041 AB · Wijk Zandvoort Noord
Hier zijn 918 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 209 | 22,8% | 23,1% | −0,4 pp | 8,6% |
| PVV | 176 | 19,2% | 20,3% | −1,1 pp | 8,3% |
| D66 | 165 | 18,0% | 16,7% | +1,2 pp | 9,4% |
| JA21 | 91 | 9,9% | 7,6% | +2,3 pp | 11,5% |
| GroenLinks-PvdA | 81 | 8,8% | 9,7% | −0,9 pp | 8,0% |
| CDA | 49 | 5,3% | 6,3% | −1,0 pp | 7,4% |
| Forum voor Democratie | 39 | 4,2% | 5,4% | −1,2 pp | 6,9% |
| Partij voor de Dieren | 26 | 2,8% | 2,0% | +0,8 pp | 12,2% |
| BBB | 25 | 2,7% | 2,6% | +0,1 pp | 9,1% |
| Volt | 14 | 1,5% | 1,0% | +0,5 pp | 13,2% |
| 50PLUS | 13 | 1,4% | 1,5% | −0,0 pp | 8,6% |
| SP | 12 | 1,3% | 1,4% | −0,1 pp | 8,4% |
| NSC | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 15,4% |
| DENK | 3 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 5,8% |
| SGP | 3 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 13,6% |
| NL PLAN | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 66,7% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 5,6% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 3,4% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 6,7% |
| ChristenUnie | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 2,8% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 16,7% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zandvoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: JA21 haalde hier +2,3 pp meer dan gemiddeld in Zandvoort.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 14 stembureaus: 8,8% van alle geldige stemmen in Zandvoort en 0,0088% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Zandvoort komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Zandvoort
- Stembureau Raadhuis 1.247 stemmen · VVD 26%
- Stembureau Tent NS Station (A) 851 stemmen · VVD 22%
- Stembureau Oranje Nassauschool 1.268 stemmen · VVD 28%
- Stembureau Brede school "De Blauwe Tram" (A) 757 stemmen · VVD 23%
- Stembureau Pluspunt Zandvoort 1.591 stemmen · PVV 31%
- Stembureau Rode Kruisgebouw 747 stemmen · PVV 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.