Stembureau Sporthal Buys Ballot 2 in Zaltbommel (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5301 DH · Wijk Zaltbommel

Hier zijn 1.007 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 192 19,1% 12,5% +6,6 pp 8,2%
PVV 173 17,2% 17,3% −0,1 pp 5,4%
VVD 149 14,8% 12,3% +2,5 pp 6,5%
CDA 141 14,0% 12,3% +1,7 pp 6,1%
GroenLinks-PvdA 127 12,6% 8,2% +4,5 pp 8,3%
JA21 75 7,4% 6,0% +1,4 pp 6,7%
Forum voor Democratie 31 3,1% 4,7% −1,6 pp 3,5%
ChristenUnie 18 1,8% 3,5% −1,7 pp 2,8%
Partij voor de Dieren 17 1,7% 1,2% +0,5 pp 7,9%
BBB 14 1,4% 1,9% −0,5 pp 4,0%
DENK 14 1,4% 1,3% +0,1 pp 5,8%
SP 14 1,4% 1,1% +0,3 pp 6,9%
50PLUS 13 1,3% 1,2% +0,1 pp 6,0%
SGP 11 1,1% 15,0% −13,9 pp 0,4%
Volt 8 0,8% 0,8% +0,0 pp 5,7%
NSC 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 7,0%
BVNL 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 3,6%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,3%
BIJ1 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,7%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 50,0%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zaltbommel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −13,9 pp minder dan gemiddeld in Zaltbommel.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 23 stembureaus: 5,4% van alle geldige stemmen in Zaltbommel en 0,0097% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Zaltbommel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zaltbommel

Alle stembureaus in Zaltbommel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.