Stembureau Ons Huis in Wormerland (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1546 LB · Wijk Jisp

Hier zijn 813 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 183 22,5% 24,6% −2,1 pp 6,9%
GroenLinks-PvdA 164 20,2% 15,9% +4,3 pp 9,6%
VVD 159 19,6% 17,3% +2,2 pp 8,5%
Nieuw Sociaal Contract 89 10,9% 12,1% −1,2 pp 6,8%
BBB 48 5,9% 5,2% +0,7 pp 8,5%
D66 45 5,5% 6,2% −0,6 pp 6,8%
SP 34 4,2% 4,3% −0,1 pp 7,4%
Forum voor Democratie 19 2,3% 2,2% +0,1 pp 7,9%
CDA 17 2,1% 2,7% −0,6 pp 5,9%
Partij voor de Dieren 17 2,1% 2,3% −0,2 pp 6,9%
Volt 13 1,6% 1,6% +0,0 pp 7,7%
50PLUS 8 1,0% 0,9% +0,1 pp 8,7%
JA21 6 0,7% 0,8% −0,1 pp 6,7%
Nederland met een PLAN 3 0,4% 0,1% +0,3 pp 25,0%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 3,6%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,1 pp 3,6%
DENK 1 0,1% 1,0% −0,9 pp 0,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,3%
ChristenUnie 0 0,0% 1,2% −1,2 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wormerland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +4,3 pp meer dan gemiddeld in Wormerland.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 9 stembureaus: 7,6% van alle geldige stemmen in Wormerland en 0,0079% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Wormerland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wormerland

Alle stembureaus in Wormerland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.