Stembureau Recreatiecentrum H2O in Woerden (2023)
Postcode 3481 WE · Wijk Harmelen
Hier zijn 989 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 23,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 233 | 23,6% | 18,6% | +4,9 pp | 3,7% |
| PVV | 226 | 22,9% | 18,8% | +4,0 pp | 3,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 137 | 13,9% | 12,2% | +1,6 pp | 3,3% |
| GroenLinks-PvdA | 90 | 9,1% | 14,2% | −5,1 pp | 1,9% |
| BBB | 71 | 7,2% | 4,6% | +2,6 pp | 4,6% |
| D66 | 64 | 6,5% | 7,2% | −0,7 pp | 2,6% |
| CDA | 50 | 5,1% | 5,4% | −0,3 pp | 2,7% |
| SP | 25 | 2,5% | 2,1% | +0,4 pp | 3,5% |
| Forum voor Democratie | 20 | 2,0% | 1,9% | +0,1 pp | 3,1% |
| ChristenUnie | 16 | 1,6% | 3,5% | −1,9 pp | 1,3% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 1,5% | 1,8% | −0,3 pp | 2,4% |
| Volt | 11 | 1,1% | 1,8% | −0,7 pp | 1,8% |
| JA21 | 9 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 3,7% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 3,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,4% | 0,5% | −0,0 pp | 2,6% |
| SGP | 4 | 0,4% | 3,4% | −3,0 pp | 0,3% |
| DENK | 3 | 0,3% | 1,7% | −1,4 pp | 0,5% |
| PartijvdSport | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,3 pp | 17,6% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 1,2% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 8,3% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,9% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woerden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −5,1 pp minder dan gemiddeld in Woerden.
- Qua gewicht is dit het 22e van de 28 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Woerden en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 34 stemmen in Woerden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Woerden
- Brediushonk 1.028 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
- Rehobothkerk Woerden 854 stemmen · PVV 21%
- Islamitisch Cultureel Centrum Woerden 1.056 stemmen · PVV 21%
- Opstandingskerk 778 stemmen · VVD 20%
- R. de Jagerschool 1.068 stemmen · GroenLinks-PvdA 18%
- RK Parochiecentrum De Kanis 720 stemmen · VVD 17%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.