Stembureau Careyn Weddesteyn in Woerden (2025)
Postcode 3445 AS · Wijk Woerden-Midden
Hier zijn 1.611 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 332 | 20,6% | 18,3% | +2,3 pp | 5,3% |
| CDA | 293 | 18,2% | 16,2% | +2,0 pp | 5,3% |
| VVD | 253 | 15,7% | 15,6% | +0,1 pp | 4,7% |
| GroenLinks-PvdA | 216 | 13,4% | 10,9% | +2,6 pp | 5,8% |
| PVV | 134 | 8,3% | 12,1% | −3,8 pp | 3,2% |
| JA21 | 93 | 5,8% | 6,4% | −0,6 pp | 4,2% |
| ChristenUnie | 61 | 3,8% | 3,1% | +0,7 pp | 5,8% |
| SGP | 55 | 3,4% | 3,6% | −0,2 pp | 4,4% |
| Forum voor Democratie | 35 | 2,2% | 3,4% | −1,2 pp | 3,0% |
| BBB | 32 | 2,0% | 2,8% | −0,8 pp | 3,4% |
| Partij voor de Dieren | 26 | 1,6% | 1,6% | +0,1 pp | 4,9% |
| DENK | 22 | 1,4% | 1,8% | −0,5 pp | 3,5% |
| Volt | 20 | 1,2% | 1,1% | +0,2 pp | 5,3% |
| SP | 14 | 0,9% | 1,2% | −0,3 pp | 3,5% |
| 50PLUS | 13 | 0,8% | 1,0% | −0,2 pp | 3,7% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 10,0% |
| NSC | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 3,0% |
| BVNL | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,4% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,5% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 7,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woerden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,8 pp minder dan gemiddeld in Woerden.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 28 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Woerden en 0,0155% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Woerden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Woerden
- De Regenboogschool 1.612 stemmen · D66 26%
- MFC Milandhof 1.587 stemmen · CDA 22%
- Gymzaal Oeralstraat 1.661 stemmen · D66 21%
- Het Baken 1.524 stemmen · D66 24%
- Maranathakerk 1.662 stemmen · PVV 16%
- Bibliotheek Woerden 1.515 stemmen · D66 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.